Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha érzed a párodnál, hogy már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha érzed a párodnál, hogy már nem szeret. Van még értelme próbálkozni? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Már megalázó részemről, hogy hiába bármi, nem jó semmi amit csinálok, mondok. De beszélni nem lehet,semmiről, nem érdekli.
2019. máj. 30. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Tapasztalat: nincs értelme próbálkozni!
2019. máj. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Saját tapasztalatom alapján nincs.
2019. máj. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%

Azt tanuld meg, egy párkapcsolat az önzésről szól. Hogy ezt megértsd, nem hétköznapi szinten kell gondolkoznod! Te azért akarod őt, mert magadnak akarsz jót, ő azért akar téged, mert önmagának akar jót. Mivel ő már belőled nem nyer semmi pozitívat, így mellőz.


Mivel te önmagadnak akarsz jó, tedd fel a kérdést, hogy jó-e ez így neked? Ha nem, nincs értelme.

2019. máj. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 lilla64 ***** válasza:
57%
Nincs.
2019. máj. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%
Saját tapasztalat, nincs értelme. Igaz nálunk én voltam az aki kiszeretett a másikból. Megpróbáltuk helyrehozni, tényleg igyekezett, hogy minden olyan legyen mint volt, de már nem érte el azt a hatást ami miatt beleszerettem.
2019. máj. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!