Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás után van értelme újrakez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után van értelme újrakezdeni?

Figyelt kérdés
Négy éve megcsalt a párom, bármennyire szerettem, elhagytam, mert még nem volt elég érett lelkileg. A gyermekeink miatt azért gyakran találkoztunk, és nemrég ismét összegabalyodtunk. Közben ismerkedtem több férfival is, de senkivel nem éreztem olyan jól maga, mint vele. Úgy tűnik, már érettebb, másképp gondolkodik, de nem tudom, érdemes-e adni egy új esélyt és újraépíteni a kapcsolatot? Valaki esetleg volt már hasonló helyzetben?
2018. jún. 20. 10:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Nálad kizárva, hogy a szexuális vágyakat hármas szexszel, négyes párcserés szexszel, vagy swingerezéssel vezessétek le?
2018. jún. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
Kutyából nem lesz szalonna....
2018. jún. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ugy erzed, akkor lehet, higy van ertelme
2018. jún. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
esély szerintem mindig lesz
2018. jún. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit hasonló helyzetben vagyok, én vagyok a megcsalt fél, most válunk a feleségemtől, aki két éves titkos viszony után a szeretőjét választotta.


Szerettem volna helyrehozni a házasságunkat, ő nem. Még mindig szeretem, az érzések nem múlnak el egyik napról a másikra. De ha válás után x hónap, x év múlva szeretné újrakezdeni, valószínűleg én mondanék neki nemet. A nyakamat azért nem tenném rá, de szerintem semmi esetre sem lenne jó ötlet újrakezdeni.


Az az egy biztos, hogy amíg van valakije, addig összegabalyodásra esélyt se szeretnék neki adni, kerülni fogok minden ilyen helyzetet, minden közös programot. A kommunikációt pedig a gyerek körüli témákra korlátozom. Még véletlenül se szeretnék a volt feleségem titkos / nem titkos szeretője lenni. Igazából másnak se, én szerető soha nem lennék.


Ha esetleg utólag rájönne, hogy rosszul döntött, és már hosszabb ideje független, egyedülálló nőként mégis engem szeretne visszakapni, akkor jó kérdés mi történne. Ha még nem múltak el addigra az érzéseim, tudnék újra bízni benne, hogy hűséges lesz, amíg a halál el nem választ, akkor talán megpróbálnám. De biztos nem menne egyik napról a másikra, fokozatosan az alapoktól lehetne újraépíteni a kapcsolatot, és ha minden jól megy, sok-sok hónap, akár fél-1 év után lehetne szó újra összeköltözésről. De ettől függetlenül tartom magam ahhoz, hogy nem biztos, hogy jó ötlet újrakezdeni. Valószínűleg mindenkinek jobb lenne végleg lezárni.

2018. jún. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést magadnak tedd fel, mégpedig oly módon, hogy tudsz-e bízni benne tiszta szívből, tudod-e szeretni tiszta szívből, megbocsátottál-e tiszta szívből... Ha ezekre a válaszod igen, akkor van esély.
2018. jún. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem működhetne, de meg kéne nézni, hogy:


1) Kivel csalt meg és mi volt az indok? Egyéjszakás kaland volt, vagy viszony? Az illetővel utána együtt volt?


2) Te megbocsátottad neki ezt a dolgot? Úgy érzed a múlt nem zavarna a továbbiakban?

2018. jún. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Kemény munka, jól fogalmazol: "újjáépíteni" - nem ennyire durva helyzetből, de nekünk sikerült.
2018. jún. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én volt hogy adtam esélyt exnek. Ideig óráig ment aztán ugyanoda futott ki.

Sajnos valóban, kutyából nem lesz szalonna.

De próbáld meg, ha beválik szerencsés kivétel vagy, ha nem, akkor meg úgyis saját hibáin tanul az ember.

2018. júl. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
En adtam eselyt. Kar volt:)
2018. júl. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!