Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válásnál számít, hogy családi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válásnál számít, hogy családi haláleset miatt pszichiáterhez járok pszichoterápiára (én vagyok a férfi)?

Figyelt kérdés

A feleségem azzal fenyeget hogy elmondja a bírónak hogy én őrült vagyok és soha nem làthatom majd a fiamat. Annyi igaz az egészből, hogy néhány éve láttam meghalni balesetben a szüleimet és azóta kialakultak nálam fóbiák, pl magassági félelem, autóktól való félelem, stb. Ilyesmi nem annyira komoly dolgok. Pl ha szerettem autóval megy valahova, túl aggódok miatta és fel kell hívnia ha odaért. Vagy nem megyek magas helyekre és korlátok közelébe sem! Emiatt járok pszichoterápiára. Gyógyszert nem szedek, nem vagyok bolond sem!

Mennyit számít a váláskor, láthatásnál ez a dolog? A feleségem új palija meg egy olyan alak aki 8 évet volt börtönben drog előállítása és terjesztése miatt! Most igaz, hogy luxusautókkal mutatkozik és újabban öltönyben jár, de egy ócska bűnöző! Most én is mondjam el ezt a bírónak majd?


2020. máj. 10. 15:05
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Nezd ez szemetseg lennea volt parod részéről a birot jobb esetben nem befolyasolja de nyugodtan mondd meg neki hogy akkor te is elohozod a bironal hogy milyeb kornyezetbe kerulne a gyerek... Vagyis a jelenlegi parja dolgait.
2020. máj. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Noblesse Oblige ***** válasza:
79%
Kiröhögheted nyugodtan. Ilyenkor fenyegetőzés megy fűvel-fávál. Nem kell görcsölni.
2020. máj. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Nem számit. Emiatt nyugodt lehetsz.
2020. máj. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
22%

Sajnos igen.


És igen, beszélj az ex viselt dolgairól! Legjobb, ha szerzel egy magánnyomozót, aki összeszed róla egy aktát, benne a régi, rendőrségi aktái is!

2020. máj. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Egy komoly pszichiátriai dolog számítani fog. De neked van papírod róla, hogy nem komoly.
2020. máj. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Sajnos igen."


nem. A kérdező nem beteg, nem skizofrén, személyiségzavaros, stb. A fóbiákat lexarja a bíróság.

2020. máj. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6.-nak.


Majd a feleség ügyvédjének a dilidoki szakértőjét nem fogja lexarni!

2020. máj. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Dehogy számít! Köz-, vagy önveszélyes vagy? Gondolom, nem. A feleség meg hiába ugrál, ilyen esetben független szakvéleményt fog kérni a bíróság (már ha fog egyáltalán). Szép is lenne, ha úgy működne, ahogy az utolsó okos írja, hogy majd asszonyka saját szakértőt hív és majd annak bármit is elhisznek... 😂
2020. máj. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!