Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás! Hogyan tegyem túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás! Hogyan tegyem túl rajta a gyereket?

Figyelt kérdés

Egy válás szélén állok,költözés előtt.

A problémám hogy az exférjemtől van két közös lányom,ebből az idősebb lányom 13 éves és nem érti a helyzetet.

A volt férjemmel eléggé elfajultak a dolgok a végére,államdó viták veszekedés,persze ezt a gyerekek is megélték,de most mégis olyan hogy akármelyik ujjamat vágják le mindegyik fáj!

Próbàltam rengetegszer elmondani a lányomnak hogy ez miért van,mégis teljesen ki van és folyton mondja hogy ő nem akar költözni.

Természetesen nem hagyom el a gyerekemet.

Mit tehetnék és hogyan “értessem” meg vele ezt a helyzetet?

Nekem ebbe beletört a bicskám,ami rohadt nagy szégyen!😔

Minden segitő választ köszönök!



2020. jún. 1. 19:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
15%

Nyíltan mond meg neki, hogy hülye voltál amikor megházasodtál, és, hogy ő tanuljon a hibádból és legyen csak szerető a férfiak mellett!

Mond el neki, hogy kevés voltál egy kapcsolathoz.


Ha szereted a lányod, ezt mondod neki.

2020. jún. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Atyaég!

Ha kevés lettem volna nem lettem volna 14 évig házas!

Irtó buta lehetsz ha ilyen választ tudsz csak kipréselni magadból!

2020. jún. 1. 20:00
 3/15 anonim ***** válasza:
11%
Ha 14 évet erre áldoztál és most eldobod, akkor buta vagy.
2020. jún. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom.

Szerintem a lényeg ha a gyerekeket biztosítód róla, hogy ti mind a ketten ugyanúgy szeretitek őket, ugyanúgy az életük része lesz mindkettőtöknek. Ezt persze meg is kell oldani kultúráltan.

Én biztosan elmondanám még hogy a kialakult helyzet nem miattuk van és sajnos vannak ilyen helyzetek amikor ez a megfelelő döntés.


37/N

2020. jún. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
*biztosítod-bocsi
2020. jún. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Rendben!

Köszönöm ezt természetesen elmondtam/elmondom folyton neki.

Mégis érzem látom rajta hogy összetört.

2020. jún. 1. 20:19
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Persze, mert minden bizonytalan. Ha látja hogy tényleg úgy alakulnak a dolgok megvan az érzelmi biztonság, akkor nem lesz gond.

Fontos hogy ne változzon meg mindenben az életük. Pl. Suli, barátok.

37/N

2020. jún. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Adj neki időt, ne várd tőle, hogy azonnal megértse és elfogadja az új helyzetet. Mást nem tehetsz, ez most nagyon nehéz időszak neki, mert elveszíti a biztonságos családi hátteret, ami eddig megvolt neki. Teljesen felborul az élete, ráadásul most van kamaszkorban, amikor a hormonjai amúgyis tombolnak.
2020. jún. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekpszichológus segítségét kérném.
2020. jún. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó,erre is gondoltam.

Sőt már felkerestem a Máltait.

2020. jún. 1. 20:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!