Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan oldottatok meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldottatok meg a gyerekek elhelyezeset valas utan?

Figyelt kérdés
Azoktol kerdezem, akik nem duhvel vagy bosszuszandekkal kezeltek a kerdest, hanem probaltak valoban a gyerek(ek) erdekeit eloterbe helyezni.
2020. jan. 21. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Követném a kérdést, ugyanis mi ezután költözünk külön és eddig úgy tűnik, hogy teljesen kulturáltan tudjuk rendezni a dolgokat. Remélem ez a jövőben is így marad.
2020. jan. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nálunk egy 8 éves lány van. Az anyjával lakik, de hét közben 1-2x találkozok vele, pl. elmegyek érte a suliba vagy elviszem lovagolni. Ez mindig a munkámtól függ.

Hétvégén pedig nálunk alszik (van új párom).


39F

2020. jan. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Es hogyan tervezitek 2. valaszolo? Hány gyerek van és hány évesek?

Köszi 3. Minden 7vegen vagy felvaltva?

2020. jan. 21. 21:58
 4/6 anonim ***** válasza:
#3 vagyok. Igen, minden hétvégén. Kivéve, ha valami közbejön, de ez sosem probléma közöttünk.
2020. jan. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálunk két gyerek van,17 és 12 évesek. Egy éve élünk külön.

Saját döntésük alapján a nagyobbik apjával, a kisebbik velem lakik. A felügyeleti jog közös maradt, a gyerekek szabadon jönnek-mennek köztünk.

2020. jan. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

2es vagyok

Alapvetően azért döntöttem a különválás mellett (én vagyok a nő), mert a munka és hobbi valahogy mindig 1. helyen állt nála. Szinte semmilyen közös programunk nem volt együtt, mindent én intéztem, rengeteg estét és hétvégét töltöttem kettesben a most 5,5 éves gyermekünkkel, és minden jelzésem ellenére sem történt változás. Most van folyamatban a lakásvételem, így pár hónapig valószínűleg egy fedél alatt élünk még, de nem marjuk egymást. Nem vagyunk házasok, így bíróságra sem szeretnénk menni, de az biztos, hogy velem fog élni a gyerkőc és nyitott vagyok arra, hogy az apja bármikor lássa és elvigye, de attól tartok, hogy a munkája miatt a látogatások a hétvégékre fognak korlátozódni.

2020. jan. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!