Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Valaki vált már el azért mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki vált már el azért mert nem tudták megegyezni a közös saját otthonban?

Figyelt kérdés
Pl panel olcsóbban amit az egyik fél utál, vagy kertes ház, amire nincs fedezet és hitellel? És ahova amúgy mindketten vágynak állítólag, csak az egyik fél szeretne tenni egy paneles kitérőt, hogy majd befektetésnek jó lesz, még gyűjtünk hozzá, és majd abból meg a panel árából venni kertes házat.
2020. jún. 7. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Nálunk nem ez a helyzet, de hasonló. Albérletben voltunk, de a vírus miatt nincs munkánk. Így hazaköltöztünk. Sajnos saját házat/lakást nem tudunk venni, kezdő pedagógusok vagyunk, havi 120 ezerért nem kapunk hitelt.

Barátomékhoz nem mehetünk. Nálunk kicsi a ház.

Szóval tanácstalanok vagyunk... :( 25/N

2020. jún. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21%

Pár napja volt egy kérdés, hasonló témában.

Ott 10-ből 9 csaj leírta, hogy inkább élne nagyvárosban, még ha nem is Budapest, mint a pasijával leköltözzön egy BALATON MELLETTI!!! családi házba.


Na ha sokaknak az sem lenne jó...

2020. jún. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

1.-nek.


Segítek!


Mind a ketten tanítani akartok? Mert ha nem, elég ha egyikőtök felszerel a seregbe vagy a rendőrséghez, ahol diplomásként, nyelvvel, hamar meglesz a szolgálati lakás, vagy az albérlet támogatás.

Én anno egy komoly budai helyen jutottam így albérlethez, ingyen!

2020. jún. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet összeházasodni valakivel anélkül, hogy ennyire alapvető dologról ne essen szó, minthogy hol akarunk élni? Miről beszélgettetek x éven át az esküvő előtt?
2020. jún. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

1# de ha tudnátok venni akkor sem egyeznetek meg hogy mit? Mert erről szólt a kérdés.

Nem voltam ilyen helyzetbe még, de ha nem megy a kompromisszum akkor nem vagyok benne biztos hogy az a kapcsolat működni fog. Nem biztos hogy előbb lakast kell venni utána házat csak hogy befektessen valaki.

2020. jún. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg lesz, mert én nem költöznék olyan helyre soha ahol túl nagy a népsűrűség, nekem már Budapest is egy rémálom ilyen téren. Még felmenni ezért-azért nem rossz, de azért csak hazatérek ide a csendes-kihalt városomba.
2020. jún. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Valaki írt privátot.


Nos itt az összes, nyilvános rendőrségi állás, hivatásos és civil vegyesen: [link]


A seregbéliek pedig: [link]


Sok sikert!

2020. jún. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!