Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Volt már olyan, aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, aki nagyon összeveszett a házastársával, de brutálisan, hónapokig ment a veszekedés, de végül tudták folytatni a házasságot?

Figyelt kérdés
2020. jún. 17. 11:35
A kérdező szavazást indított:
Helyrehozható, mert ez átmeneti harag.
Visszafordíthatatlan, nem lehet helyrehozni.
13 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Ezt a kérdés a jelzáloghitelek egyesülete támogatásával készült. :)
2020. jún. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mekkorákat rúgtatok a másik önbecsülésébe. Vannak dolgok, amiket soha nem lehet elfelejteni, örök tüskék és egy az egyben a kapcsolat halálához vezetnek.
2020. jún. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
92%

Nálunk volt egy időszak, amikor a férjem besokallt a felelősségtől és munka után nagyon sűrűn eljárkált iszogatni mindenféle haverokkal. És bár én is dolgoztam 8 órában, mellette ott volt a kettő kicsi gyerek, akikkel törődni kellett, én nem tudtam a lelkemet ápolgatni, mert el kellett látni őket munka után is.

Éjjel hazaért félrészegen, ami a legrosszabb. Elkezdett kötekedni és bár soha nem bántott, de ordibált, kezelhetetlen volt, összehányt mindent... A gyerekek felébredtek, féltek tőle. Ez ment pár hónapig, utána észhez tért, mert beadtam a válópert. Onnantól kezdve nem járt el, normálisabb lett és bár a válópert visszavontam, de soha nem lett onnantól kezdve olyan a kapcsolatunk, mint előtte. Nem tudtam szívvel hozzábújni, megbízni benne és nem tudtam szeretkezni vele. Végül elváltunk.

Szóval vannak dolgok, amiket nem lehet megemészteni, de minden embernek máshol van a tűréshatára.

2020. jún. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!