Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válófélben tényleg csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válófélben tényleg csak otthon szabad ülni?

Figyelt kérdés

28 éves nő vagyok, kétéves kislányommal eljöttünk a férjemtől. Voltak balhék, de közös megegyezéssel jöttünk el. 6 hónapja már ennek, a papírokat most kezdtük el mégcsak intézni.

Ő kb 2 hetente viszi a kislányunkat, ezzel nincsen semmi gondom, nyilván majd a gyermekelhelyezés után én is nyugodtabb leszek.

Amikor elviszi a gyereket, akkor általában én találkozom a barátnőimmel vagy elmegyek valahova. Úgy érzem ezzel nincsen semmi hond, nem prostizom, nem drogozom, nem vagyok elérhetetlen. Szerintem ha valaki meg akar szívatni, akkor hamis tanúkkal, photosoppal akkor is megszívat,ha itthon fekszem mozdulatlanul.

Anyukám minden k*vának elhordott, hogy megérdemlem ha elveszik a gyereket, válófélben anyuka ne menjen sehova.


ápr. 26. 18:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%

ez egy bántalmazó, mérgező+ manipuláló szülő a témát ajánlom a yt-on követni

ha elhiszed amit mond az elmédbe férközik ahogy ime itt a kérdés megszületett.

Próbálod egyensúlyban tartani az életed erre jön az ördög prádában, elhiszed-e?

hány éves vagy ilyenkor amikor ezt beveszed?

ápr. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Kedves 1-es, köszi a 28 évemet így éltem le, már 14 évesen szajhák voltunk a tesóimmal. Mégis ennyi év után meg tud lepni🤔

Csak hát rosszul tud esni az embernek természetesen.

Ugyan úgy megyek, ahogy eddig és hazaérek, mire a gyereket visszahozzák vagy ha úgy arra járok én hozom el.

ápr. 26. 18:51
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Menj, élj. Szabad vagy. Miért ne mennél?
ápr. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Anyád egy tróger ezen nincs mit szépíteni. Menj nyugodtan oda ahova akarsz semmi köze hozzá.
ápr. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
28 évesen megérdemled, hogy végre élj és hogy jó példát mutathass a gyerekednek.
ápr. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
Már miért ne mehetnél sehová? Anyád egy igazi mérgező ember. Hogy mondhat ilyent a lányának?
ápr. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
28 éves korodra még mindig nem sikerült leválni a mérgezö anyádról?
ápr. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%

Így megmondom hogy anyád még a férjednél is rosszabb... Sajnálom. Muszáj vele lenned? Nem tudnál egyedül?

Én a válásom rendszerbe írása után 1 héttel (!!) újra férjnél voltam, es rá 10 napra szültem. Ok, ez szélsőség, de miért kéne otthon ülnöd? Már nem vagytok együtt, az már tényleg csak egy papír. Minden jogod megvan ahhoz hogy jólérezd magad! Egyedül a kislányodhoz kell igazodni, de ő nem zárja ki ezt.

ápr. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
95%
Kezdd el kialakítani az önálló életeteket a lányoddal. Anyádról próbálj meg leválni, amennyire lehet. Vigyázz, ez nehogy egy másik függő viszony legyen, mert ilyenkor hajlamos az ember belemenni rossz kapcsolatba.
ápr. 27. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
86%

Miért számolsz be anyádnak arról, hogy hova mész, mit csinálsz?

Együtt laktok? Ha igen, akkor a szórakozásra szánt pénzt meg amennyit csak tudsz rakd félre, hogy eltudjatok majd költözni.

ápr. 27. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!