Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek ez normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

VTimi30 kérdése:

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
A férjem és az exfelesége most adják el a közös lakásukat(fele-fele tulajdon).Mi albérletben élünk,és közös családot szeretnénk. A férjemnek van két gyermeke,akiket rendszeresen elhoz,gyerektartást fizet stb. Most viszont az exfeleség azt szeretné,a gyerekekre hivatkozva,ha nem kapja meg a lakás teljes árát,hogy tudjon venni magának egy másikat,akkor a férjem a saját gyerekeit hagyja cserben. Mindketten kb 20 milliót kapnak a lakásból fejenként. Szerintetek ez így normális és jogos?
ápr. 26. 19:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha tegyük fel megkapná a lakás teljes árát, hogy vegyen egy másikat, eleve akkor minek is eladni? Ott maradhatna, ennyi erővel. Egyébként baromság, az igaz, hogy 20 misiből egyikőjük se fog tudni venni semmit, legalábbis normális helyen, jó állapotban.
ápr. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
9 millió hitel van rajta,amit a férjem fizet,és szabadulni akár tőle.
ápr. 26. 19:30
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha fele-fele van a nevükön, akkor hiába megy a hiszti, mindenki eladás után megkapja a részét és csinál, amit akar, meg persze tud, ennyi.
ápr. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Akkor nem csak én érzem zsarolásnak a gyerekekre hivatkozva az extől...
ápr. 26. 20:20
 5/17 anonim ***** válasza:
71%

Minek akar gyereket még erre az egésznek a tetejébe? Tartozások 2 gyereknek enni is adni kéne, de a házat is elvenni a fejúk fölül de még egy pár gyereket is csinálni. Az igen.

Kinek kéne ilyen apa.

ápr. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%
Oké, kapja meg a ház árát, de cserébe nem fizet a férjed gyerektartást. Ehhez mit szólna? Vagy minden is kellene neki?
ápr. 27. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Apja faszat azt. A haz teljes ara + 15-20(?) evig a havi 100ezer gyerektartas is?? Anyuka elne, mint Marci hevesen, ti meg nyomorognatok. Biztos nem.

Vegyen fel hitelt a meglevo 20 millios onero melle, abbol majd tud hazat venni. Eszem megall milyen pofatlan emberek vannak.

ápr. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó kettő! Én is így gondolom...Viszont a gyerekekkel zsarolja. Tegnap írták alá az adás-vételit...én tegnap tudtam meg,hogy mondhatni annyit kér a ház árából,hogy meg tudja venni azt a lakást,amit talál majd magának...magyarul mondhatni az egészet. Holott már pár éve elváltak,a férjem azóta mindent fizetett,gyerekeket is rendesen elhozta,de most lett elég...én annyira látom,hogy sakkban tartja még mindig,a férjem meg mintha félne tőle...Hogy lehet így új életet kezdeni,ha még mindig az exe diktál,és úgy fütyül,ahogy mondja? Vagy én látom ennyire rosszul? Nem a pénz érdekel,hanem az igazságtalanság,és hogy még mindig nem mer szembeszállni vele. A gyerekeket erre pedig szerintem felhasználni undorító dolog...
ápr. 27. 12:54
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne jarjatok ugy, mint mi. En vettem fel hitelt azert, hogy az o szarjaikat kifizessem (ferjem es exe harom hitelet) es most mi nyomorgunk, mi vagyunk adossagban, naccsasszony meg eli vilagat. Egyedul a babavarot fizetik ketten, ami nekem koszonhetoen 40ezer es nem 126ezer. Plusz a gyerektartas, mondjuk nekik egy van.

Tanulj kerlek ebbol, meg most csapj az asztalra, es ne engedj. A ferjed ne hagyja, hogy a volt asszony a gyerekekkel zsarolja, mert ugy jartok, mint mi.

ápr. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, alapvetően igazat adok neked, de ugye tisztában vagy vele, hogy ha anyuka csak albérletbe tudna menni vagy hitellel lakást venni, aminek a fizetése mellett nem tudná eltartani a gyerekeket, akkor benne van a pakliban, hogy vég7l mennek apukához, azaz hozzátok a gyerekek lakni, mert az anyjukkal nem lesz hol.
ápr. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!