Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Vagyonmegosztas???

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vagyonmegosztas???

Figyelt kérdés
Ha nincs ügyvédek hogyan indithatom el? Valaki tudna segíteni
2020. júl. 23. 11:10
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát mindennek a fele a tied, amit házasság alatt szereztetek. Házasság előtt szerzett dolgok a különvagyon.

Az mindegy, neki milyen fantazmagóriái vannak erről.

Ehhez nem kell ügyvéd.

2020. júl. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
72%

Hazasok vagytok? Remelhetoleg igen.


Ha igen akkor no para, keress egy ugyvedet aki szepen irasban elmagyarazza neki hogyan mukodik a valaskor a vagyonmegosztas es mit jelent a vagyonkozosseg.


Ezek utan ne felejtsd el minel tobbel lehuzni gyetektartas címen.


F

2020. júl. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
De hogyan kezdjek neki,van valami nyomtatvány? Ügyvédre nincs pénzem most.
2020. júl. 23. 12:49
 14/20 A kérdező kommentje:
Már elvaltunk,gyerektartást fizet de vagyonmegosztas nem történt meg .Azt szeretném elindítani,minél hamarabb.
2020. júl. 23. 12:54
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
A bíróságokon szokott lenni ingyenes jogsegély. De valahogy szerezz ügyvédet mert súlyos milliókat bukhatsz.
2020. júl. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ugyved. Ne sajnald a penzt. A hazat el kell adnotok kozosen megegyezve,mert a kozos tulajdon megszuntetese iránti perben (ha nem hajlando eladni) akkor aron alul fog elmenni.


Vagy fizessen ki. Ha akarja vinni a kocsit akkor perkalja le a felet, ugyanez a hazzal/lakassal. Es mindennel amit a hazassag alatt szereztetek.


Kivetel pl amit az oroksegebol vett, vagy olyan vagyonbol ami mar a hazassag elott is az ove volt.

2020. júl. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Én próbáltam vele egyezkedni de nem lehet,minden neki kell én menjek üres zsebbel max a kocsit ideadja és ennyi.Ez nem fér elmondtam de hajthatatlan így kénytelen vagyok bíróságra menni.
2020. júl. 23. 13:47
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

17: De értsd meg, hogy még beszélned sem kell vele erről, nemhogy egyezkedni.

A bíró fogja az érvényes jogszabályok alapján meghozni az ítéletet az ügyben.

Neked semmit nem kell tenned, csak elmenni a válóperre kitűzött tárgyalásokra.

2020. júl. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Muszáj az ügyvédre összeszedni, mert a végén sokkal jobban jössz ki, és ő fogja tudni, hogy pont a te esetedben mire tarthatsz igényt. És igaza van az előttem szólónak: az exférjeddel nem is kell szóba állnod, neki majd annyit kell majd adnia, amennyiről a bíróság dönt.
2020. júl. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
30%

Nem tudom, milyen válóper volt az, amiben nem történt vagyonmegosztás?...

Ez megelőzi a gyermekelhelyezést.

2020. júl. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!