Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mivel telt be a pohár a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel telt be a pohár a kapcsolatotokban?

Figyelt kérdés

Mi volt az az utolsó dolog ami a váló ok volt??


"Most nem a fő okra vagyok kíváncsi (Megcsalas meg miegymás ,mert az túl egyėrtelmű,,)


Hanem az utolsó olyan kis rosszúl eső cselekedetekre ami miatt elgondolkodtál ,hogy így tovább nem megy...


Pėldakėpp nekem az egėsz ėletem úgy telt fiatal koromban is hogy rendszertelenül ėtkeztem. (Ėdesanyám is ezt csinálta)


Ezt elmondtam páromnak aztán , Hogy ez mennyire rosz volt nekem. Ės most pár ėvi kapcsolat utan is ugyanaz folytatódik. Annyi különbsėggel ,Csak hogy idősebb lettem 15 ėvvel.


Nem kell nekem hogy 12:00kor pontban legyen asztalon az ebėd ,csak ne az hogy várok -várok elėhezem ės este 5-6 kor ebėdelünk meg. (Azt is a kanapėn ülve tálcaról)


Vagy ha nincs kedve aznap főzni szóljon ,hogy hajtsak fel kaját magamnak ,ne várjak a csodára!


Ráadásul így mėg drágabb is az ėlet ,mert ha nem bírom ėhen kimegyek a boltba vagy giroszoshoz pizzáshoz vagy valami ,hogy ne maradjak ėhen.

(Tudok pedig főzni ,de ėhesen nem allok neki)


Meg utánna ha a konyhába lėzengek az is az ėn dolgom lesz ,hogy megfőzzek.


Pedig rengeteget tettem páromėrt az ėvek során munkákat is en szereztem neki.


Minden fėrfimunkát megcsinálok itthon. Tisztán ėlek takaritok dolgozom is meg miegymás. Ráadásul a munkaidőm is kötetlen.



#rendszertelen #válóok #Roszkapcsolat
2020. júl. 27. 13:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésedre a válasz: amikor 14 év együttélés után (gyerek nélkül) felhoztam, hogy csinálhatnánk bármilyen projektet közösen, például tarthatnánk kutyát (Ennyi idő alatt összesen 3-szor voltunk nyaralni,akkor is húzta a száját). Erre azt mondta, hogy ez az ő életébe nem fér bele (mármint hogy másra is szánjon időt, mint a munkája). Ekkor jöttem rá arra, amit már évek óta tudtam: nemhogy kutyára, rám sincs energiája.

Azóta elváltunk, nekem lett egy párom, aki alig várja a közös dolgokat, ő meg 2 munkahelyen dolgozik reggeltől késő estig minden nap (munkaalkoholista lett). Mindketten boldogok vagyunk.

2020. júl. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!