Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha a férjem nem fizet gyerekta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férjem nem fizet gyerektartást, jöhetnek az én házamba foglalni?

Figyelt kérdés

Mielőtt elítéltek: annak a két gyereknek mindene megvan, el vannak kényeztetve, az új apukájuk havonta viszi őket programokra, anyukának nem kell dolgoznia, mert két lakást ad ki, és a passzív jövedelme több, mint a mi bevételünk.

Viszont papíron csak ápolásit kap az apja után.

Mikor a cégnél kiderült, hogy terhes vagyok, nem hosszabbították meg a szerződésem, és két hónap hiányzott a GYEDhez.

A férjemnek meg hitele van, a gyerektartással együtt a fizuja felét vonták. Csak autóval tud dolgozni járni, szóval felmondott és elment feketén dolgozni.

Ez volt két hónapja. Pénteken kaptunk egy levelet, hogy anyuka közjegyzőn keresztül követeli az elmaradt gyerektartást.

Amit nem is költ el, hanem kötvénybe tesz a gyerekeknek.

Mi meg tápszert is alig tudunk venni a nyolc hónapos lányunknak!

Igazából csak meg van sértődve, mert kijelentettem, hogy akkor jöhetnek az én házamba a gyerekek, ha megneveli őket, mert finnyáskodnak, követelőznek ( tavaly nyáron az volt az utolsó húzása a 13 évesnek, hogy kijelentette, hogy ők most jöttek az olasz tengerpartról, mi nem egy sz..ros strandra nem bírjuk vinni őket, meg pizzázás helyett darakása a vacsora, amit felesben főzök vízzel) segíteni se voltak hajlandóak, mert ők mosogatógéphez, szárítógéphez meg robotporszívóhoz szoktak.

A férjem a kocsiját három hónapja a nevemre íratta, szóval azt nem tudják vinni.



2020. aug. 16. 12:25
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
94%

Új apuka? A férjed az apjuk!!!

Az autóátírás vagyonkimentésnek számít, a bíróságon egy pillanat alatt lebuktok.

Gyerektartást fizetni kell!

Ha megítélik az államit nekik, akkor a kedves férjed csücsülhet is.

2020. aug. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
85%

Mehetnek foglalni, vagy leültetik a férjedet. Melyik jobb?

A férjednek el kell tudnia tartani a három gyerekét. Minek kellett neki a harmadik, ha kettőről se tud gondoskodni? Ja, hogy becsúszott, és most téged is el kell tartania?

Esetleg vállaljon másodállást.

Bírom az ilyen felelőtlen embereket, akik csupasz pichára vállalnak úgy gyereket, hogy a másik kettőt nem kell támogatni, majd eltartja az anyja meg az új pasi.

Majd ha téged hagy el, akkor is ugyanígy gondolod?

2020. aug. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
87%

Rosszindulatú vagy, kérdező. Ilyen írás után senki nem fog a pártodra állni.

A férjed az apjuk, ha ez neked nem is tetszik, a gyerektartás pedig jár! Ha ennyire nincs pénz, nem kellett volna a vakvilágba vállalni egy harmadik gyereket. Van az a mondás, hogy addig nyújtózkodj, amíg a takaród ér...

Nem tudlak titeket sajnálni, felelősségteljesebben kellene gondolkodni.

2020. aug. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
15%

Vidd bíróságra az ügyet én ezt tenném a helyedben. Anyukának a vagyoni helyzetének a vizsgálatával együtt. Ha már lúd, legyen kövér alapon. Ez így dukál. És úgy vizsgálják felül az ügyeteket. Milyen egyszerű is lenne az életkéje, ha csak ennyit vizsgálnának-ha hagynák magukat az emberek hülyére venni és nem mennének bíróságra.


Eszetekbe ne jusson tétlenül maradni. Mindenképpen vidd bíróságra és igy nem fognak neki itélni-ahogy ő szeretné.

2020. aug. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
7%
*ha csak ennyit vizsgálnának "csak ápolásit kap az apja után"
2020. aug. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
81%

A kedves férjed elmehetett volna GYEDre, te meg vissza dolgozni. Tápszeres a gyerek, szóval a szoptatás-kifogás se áll meg.

Aztán akkor a GYED felét vitték volna.

Jól értem amúgy, hogy tavaly nyár óta tisztességes kapcsolattartás sincs?

2020. aug. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
20%

Sosem értettem, hogy nők, miért állnak össze, és miért szülnek elvált, azaz bukott pasikkal? És fordítva sem értem, minek kell egy elvált, gyerekes nő egy férfinek?


Férfi vagyok, de nem sajnálom a párod, minek szaporodott?

2020. aug. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
95%

A gyerektartas jar, akarmennyit is keres a masik szulo.

Ha a ferjed csinalt ket (majd meg egy) gyereket, akkor ne picsogjon es probaljon kibujni a felelosseg alol, hanem probaljon meg ferfikent viselkedni, mert ez utobbi nem ott kezdodik, hogy d*g egyet es jon a gyerek...

2020. aug. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Az apjának haszonélvezeti joga van a lakásain, papíron ő kapja a pénzt és adózik utánuk.

Gyakorlatban viszont hiába az apja nevére jön, ő használja fel.

És nem, nem tart kapcsolatot velük, miután a kisebbik (8 éves) kiborult az apjára, hogy nem "rendes" barbit vett, hanem kínait, és lejött a keze -.- szülinapján.

Meg a párja havonta ad nekik 3-400 eurót, azt is félreteszi, hogy majd újabb lakást vesz Pesten, ha lejjebb mennek az indatlan árak.

Anyósom is őt isteníti, mert elvitték nyaralni a Balatonra (a pasijának ott van nyaralója, és ilyenkor ott laknak) meg úgy nevezi, hogy kismenyem, pedig rohadtul elbánt a fiával ( konkrétan beadta neki, hogy kell egy kis külön töltött idő, férjem elment egy motelbe egy hétre, ex meg beadta a válópert, és mivel minden az övé volt papíron, így nem járt a férjemnek semmi)

2020. aug. 16. 12:59
 10/26 anonim ***** válasza:
87%

9.-re.


Ez az, a férjed egy balek.

2020. aug. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!