Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elválnátok ha a férjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elválnátok ha a férjetek semmit se foglalkozik a gyerekkel?

Figyelt kérdés
Fél éve munkahelyet váltott, azóta szinte este jön haza mindig, hétvégén meg fáradt. Régen hozta vitte oviba, ha beteg volt, volt ő vele táppénzen, minden héten kirándulni voltunk vagy bárhol. Mára annyi nála a gyerekkel való foglalkozás, hogy rászól csendbe legyen mert nem hallja tőle a tvt. Semmi családi program nem volt egész nyáron. Egyszer mentünk el a vadasparkba de azért is egy hónapot könyörögtem meg egyszer a Balatonhoz de akkor se foglalkozott a gyerekkel mert a haverjai is pont ott voltak és velük röhögcsélt. Próbáltam többször megbeszélni de csak azt hajtja, hogy fáradt meg, hogy az én apám ennyit se foglalkozott velem (külföldön dolgozott). Szeretem, de már elegem van ebből, hogy mindig kettesben vagyunk a lányommal, férjem meg kb aludni jár haza. 30 éves vagyok még találhatok olyan embert aki jobban megbecsül, nem? Vagy várjak még, mit tennétek? Anyagiak miatt se tudom, mert ő dupla annyit kap mint én úgyhogy nagyon szűkösen tudnánk megélni ketten de lehet, hogy nyugodtabb életem lenne.

2020. aug. 29. 13:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem a semmire nem érdemes kilépni. Ugyanúgy egyedül lennél, mint most, sőt, akkor már 100%-ban, 24/7 (mert nem hinném, hogy annyira dörömböl majd az ajtón, hogy vihesse a gyereket...). És akkor még anyagilag is nehezebb lenne.

Ha időközben képbe kerülne valaki, az persze átgondolandó. De azt is nagyon alaposan át kell gondolni, mert a legtöbb férfira még a saját gyereke kapcsán sem lehet számítani, nemhogy a másé kapcsán. Meg ha az a kapcsolat is tönkremegy, akkor megint új, aztán esetleg megint?

2020. aug. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Nem.
2020. aug. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
39%
Lehet nem válnék el, de amikor kedvem támadna, átugranék a szomszéd Pitához egy kis kamatyolásra. Papi meg hadd dolgozzon csak kedvére. Így neked is nagyobb lenne az önbizalmad.
2020. aug. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
60%
Ha fél év után már ez jut az eszedbe, akkor egyáltalán nem szereted a férjedet. Nem beszélve arról, hogy egyáltalán nem tudtok kommunikálni. Kellene tudni fontossági sorrendet felállítani, ha nem fontos a pénz, akkor keressen másik munkát.
2020. aug. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Én igen, de előtte megmondanám, hogy vagy megembereli magàt és apaként kezd viselkedni, vagy el kezdenie az egyedül éléshez szoktatnia magát. Se én nem kapok belőle eleget, se a lányom, tvre meg haverokra futja. Ez később csak rosszabb lesz, addig kell lépni, amíg lehet!
2020. aug. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Kommunikáció..
2020. aug. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
18%

Nők...mikor értitek meg végre, hogy a férfiak 90%-a sosem akar gyereket?


Ráadásul: "Fél éve munkahelyet váltott, azóta szinte este jön haza mindig, hétvégén meg fáradt"

Igen, a pénzért dolgozni kell, sok köcsöggel, fárasztó munkát. :(


"Anyagiak miatt se tudom, mert ő dupla annyit kap mint én úgyhogy nagyon szűkösen tudnánk megélni ketten..."


Szóval nyomorogjon a gyereked? Vagy keresnél egy új gazdatestet?

2020. aug. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
48%
Mert az új faszid akit találnál az ugye többet foglalkozna a gyerekeddel, mi? Ráadásul úgy, hogy nem a sajátja.
2020. aug. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
25%

Nem, de boldog lenne, mert nem kell azon aggódnia, hogy a gyereke sérül ès rossz apakép rögzül benne, sem azon, hogy a párja megcsalja, vagy talán nem szereti.


A legtöbben jobb apák, ha keveset látják a gyereküket, rossz kapcsolatból meg ki kell lépni!

2020. aug. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Próbáljátok megoldani ha tudtok kompromisszumot kötni mint kevesebb pénz másik munka ...akkor helyrejöhet.

De sajnos sok olyat ismerek Enis aki inkább minden túlórát bevállalt csak ne a hülye hisztis kölkökkel kelljen lennie ( idéztem) szóval ha nem akar vele lenni hiába erőlteted.

2020. aug. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!