Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mindig a szerető a hibás vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig a szerető a hibás vagy csak szeretik ha van egy bűnbak?

Figyelt kérdés

Ha a számok jelentenek valamit:

35F 29N és 25N


2020. aug. 31. 08:35
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
37%
A megcsalás általában egy tünet, a hibát a párban kell keresni, esetenként eltérő, ki mennyire hibás. Van amikor száz százalékban a megcsalt a hibás, van amikor indokolatlan valójában a félrelépés és a megcsalóé a felelősség. A szerető szerintem semmi esetre sem hibáztatható, nem az ő párkapcsolata.
2020. aug. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
92%

"Én csak a gyerekem meg a felépített életem miatt vagyok benne ebbe a házasságba."


Te csak lusta, kényelmes, önző és gyáva vagy váltani.Kifogások sorolása helyett talán összekéne már szedni a lusta, kényelmes, gyáva tökeidet végre. Nemcsak a félrekeféléshez kéne bátornak lenni.

2020. aug. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
83%

Biztosan nem leszek most népszerű....

Voltam szerető.Elsősorban az én hibám. Másodsorban a férjemé meg az enyém hogy hagytuk hogy így alakuljon a kapcsolat.

A szeretőmnek is van családja. Én úgy voltam vele hogy az nem az én felelősségem hanem az övé. Lehet ilyenkor a szeretőt hibáztatni meg minden,de igazából a megcsaló a hibás senki nem tart fegyvert a fejéhez hogy dugjon félre.Ilyenkor a megcsalt hajlamos csak a szeretőt szidni, aztán mikor a férj már a többediknél tart akkor rájön hogy a férj hibája is...

2020. aug. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
89%
Soha nem a szerető a hibás. Semmilyen 3.fél, se anyós, se gyerek semmi. Két ember kapcsolatáért az a 2 ember a felelős.
2020. szept. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
# 34,17 igazuk van!
2020. szept. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
22%

Ok. Értem én, hogy a szerető nem hibás. Ez rendben is lenne, DE van egy kis probléma. Ha ő nem hibás, akkor mit keres a kapcsolatban? Igazaból, ő nem is létezik, akkor milyen jogon írkál rá a feleségre? Milyen jogon követelőzik? Milyen jogon akar bármit is a megcsalótól? Milyen jogon kéri számon, hogy mikor válik el, mikor hagyja el a gyerekeit, mikor költöznek össze? Ha ő a szerető, akkor maradjon csendben és hallgasson. Ne hibáztasson senkit, mert a fő kapcsolathoz semmi köze. De a legtöbbször, ha nem válik el a megcsaló és nem alakul úgy minden, ahogy a szerető elképzelte, akkor belerondít a kapcsolatba, másokra irányítja a haragját- ez főleg a feleség- de sokszor a gyerekekre is haragszik, hogy léteznek.

A szerető maradjon láthatatlan, mint eddig, és akkor nem fog senki sem köpködni rá. De van egy szép magyar mondás: "aki k.vának áll, ne csodálkozzon, ha megb..szák".

2020. szept. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
54%

A megcsalasert a parkapcsolatban vagy hazzasagban elo felek egyforman hibasak. Tudom rossz ezt belatni azoknak akiket megcsaltak, de ha van egy pillanat es magatokba neztek belathatjatok, hogy ti is hibasak vagytok abban, hogy a parotok megcsal.

Szerintem a szereto van az utolso helyen akit hibaztatni lehet egy ilyen szituacioban, meg akkor is ha nagyon jol tudta hogy az illetonek van kapcsolata.

2020. szept. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
50%

Én magamba néztem, felismertem a hibáimat, de mégsem du.gtam félre, nem hazudoztam, nem jatszottam mások érzelmeivel. Pedig volt szex, nem híztam el, adok magamra.


A szerető mit tud felmutatni? Hogy befekszik valaki ágyaba és haösszevesznek, akkor mossa kezeit és másokra mutogat? "Ha nem ő fekszik le vele, akkor lesz más", ez a sablonszöveg. Ugyanezt mondta az exem szeretője is.


A megcsalóról inkább ne is beszéljünk, mert az egy gyáva féreg!

2020. szept. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
100%

#38 Te is a szeretőre mutogatsz. Tán miatta akart mással szexelni a párod? Kényszer volt, hogy hátba szúrjon a párod? A szerető pedig full idegen neked és nem tartozik neked lojalitással, csak aki megcsalt tartozott volna. Kizárólag a saját párod irányába lehet elszámolni valód, ő ígért és vert át. A pasid pedig nem a tulajdonod, hogy úgy tehetsz, mintha megloptak volna. Saját döntései vannak.

Engem is csaltak meg, miután beszéltem a szeretővel és megtudtam miket magyarázott neki a párom, nem haragudtam rá többet. A pasim kb úgy tett előtte mintha én nem is lennék fontos, vagy engem nem zavarna amit csinál. A csajnak pedig mindegy volt, engem nem is ismert és megkapta a legjobbat a páromból úgy, hogy még a párom nyugtatta őt, hogy rendben van az egész.

2020. szept. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
0%

De engem ismert a szerető! Tudott rólam, személyesen ismert.

Mindegy hiába is magyaráznám. Dugj.atok csak nyugodtan, ha ez jól esik, de utánna, ne csak a megcsalóra mutogassatok, mert ugyanúgy benne voltatok a megcsalásban. Ja, ti szinglik vagytok és megtehetitek, nem tartoztok senkinek hűséggel... Akkor miért habzik a szátok, ha a megcsaló nem akar elköteleződni felétek? Miért kell mindenáron szétdúlni egy családot?


Nem bánom, hogy megtudtam, legalább elváltam, de a szerető, aki persze dobva lett, azt sem tudta, hogyan álljon bosszút az exemen és rajtam és még "ő" volt az áldozat, közben kígyót békát kiabált az exemre, holott nem volt ma született bárány.

2020. szept. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!