Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legkeményebb metált vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legkeményebb metált vagy esetleg punkot szerető lányok (stílusra is ilyen lányok) is szeretik ha a fiú igazán nőként bánik velük?

Figyelt kérdés
Csak eszembe jutott, nem kérek hülyeségeket..
2015. máj. 8. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Van egy olyan sejtésem, hogy még a többiek sem szeretik. Vagyis maga a bánásmód tetszik nekik, de a fiú, aki tanúsítja hamar leminősül lábtörlőnek.
2015. máj. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Én pl. szeretem,de nagyon kevés embertől kapom meg :c

28/F

2015. máj. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

mit takar nálad az, hogy igazán nőként bánni valakivel? :D

punk lány vagyok, zenére, kinézetre és javarészt életfelfogásra is. ettől még elvárom a páromtól, hogy tiszteljen, kedves legyen velem, megbecsüljön, szeressen, ha erre gondoltál. (meg persze szex terén is kezeljen nőként, gondolom ez nyilvánvaló :D)

ha a romantikus dolgokat érted, én azért nem vagyok oda. mutassa ki, hogy szeret, de nyálas dolgokból nem kérek :D a virágnak persze örülök, csak ne rózsa legyen.

20/L

2015. máj. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, legalábbis én igen.
2015. máj. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bizonyos kor felett már igen. Amikor a nő kinőtt már a lázadó korszakából. Előtte nem nagyon hiszem.
2015. máj. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Enis ilyen "punk" fele vagyok,en peldaul gyűlölöm ha lányként kezel barki is.. Nemtudom az nekem olyan lealacsonyító. Most ert veget egy fel eves kapcsolatom,mindig haverkent bantunk egymassal. Jo persze kapcsolatkent is de azert jo ha inkabb haver:)

Meg en mar az eleje leszögeztem,ha viragot hoz letorom a kezet xd szoval mindig csokit es fultagitot kaptam..:DDD

2015. jún. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!