Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Családapaként válás esetén te...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Családapaként válás esetén te ott hagynád a házat a feleségednek és a gyerekeknek?

Figyelt kérdés

Azt mondják,a férfi legyen nagyvonalú,és hogy ne legyenek kiszakítva a gyerekek (7-12) a megszokott környezetükből. Ezért hagyja ott a házat,és költözzön el ő. De mi van akkor,ha a nagyobb rész az apáé,és ragaszkodik ahhoz,hogy a nő menjen,mert ő akar válni.

Ez tényleg anyagias lépés az apa részéről? A gyerektartásból az anya tudná fizetni a hitelét. Akkor miért kellene ott hagyni a házat,úgy,hogy az anya nem tudná kifizetni apát? A gyerektartás pedig az apa nem szeretné megváltani a ház teljes tulajdonjogának átengedésével. Ettől az apa rossz ember?


2020. szept. 22. 21:10
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
84%

"Ha azonban a férfié minden, a nő jobban kitesz magáért és nem fog pattogni"



Tudod nyuszika, azért tanulunk és dolgozunk, hogy ne kelljen ilyen pasikkal összejönni, mint te.

2020. szept. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
37%

Én azt csinálnám,hogy eladnám a házat és a ház árának a felét megkapná a feleség vagy felbecsültetném az értékét és annak a felét megkapná és csináljon amit akar, ha már ő akar annyira válni. De inkább a masodik lehetőség,én nem birnám eltűrni,hogy az új udvarló abban a házban él amit én vettem,építettem még ha a feleség is segített benne. A nagy vonalúságról meg annyit,hogy ha a férfi akar válni akkor igen,legyen nagy vonalú,de ha a feleség,főleg ha egy másik férfi miatt akkor a nagy vonalúság felejtős a feleség felé.

Persze, a feleség csalja a férjét és válni akar, a férj pedig legyen még

nagyvonalú is ha ha ha...

Nálunk úgy volt,hogy a volt feleségem ide költözött abba a házba amit a szülők építettek. Amikor ide jött hozott magával egy függönyt,a szülői házból egy kanapét és egy fotelt. A nagy stafírung :D


Szóval váláskor amit ő akart egy forintot nem kapott. Próbált hülyének nézni,lehúzni pénzzel,de nem sikerült neki. A gyerektartást fizetem és mindig veszek dolgokat amire szüksége van a gyerekemnek.


Vigyázni kell a nőkkel váláskor mert megmutatják milyen pofátlan,szemtelen,alattomos és rafinált lények ők. Váláskor megmutatják a másik énüket amit korábban még nem mutattak,vagyis kimutatja a foga fehérjét ahogy szokás mondani.

2020. szept. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
78%
Vigyázni kell a férfiakkal is váláskor. Képesek feketén dolgozni, csak hogy ne kelljen eltartani a saját gyerekeiket, miközben az új nőjükkel élik az életüket, utazgatnak, stb. Volt sógorom még a nyomorult 20 ezret sem képes fizetni a gyereke után, de az új nőnek mindent megvesz. Tehát a saját gyerekét nem képes eltartani, de a nőjét igen. Ezt most nem a kérdezőre írtam, de nagyon sok esetben ez a helyzet.
2020. szept. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
37%

Bezzeg a férfi! Mivel most pont az a kérdés, hogy mennyire vall nemes lélekre, ha a saját kisiskolás korú gyerekeit kiszakítja az otthonukból, suliváltassal, és mindennel, ami egy költözéssel jár. Ha esetleg a családjuk széthullása nem viselné meg őket önmagában kellő mértékben. Mindezt azzal indokolva, hogy így szívatni tudja a nejét.

Nem is értem, miért válik egy ilyen arany embertől.

2020. szept. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
44%

"Azért kerül szinte mindig az anyához a gyerek, mert az apa szinte soha nem küzd értük."


Nyilván. Hiszen akkor vége a szabad életének, munka utáni haverozásnak. Helyette lehet menni a gyerekért és ellátni.

2020. szept. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
68%

Kedves 13-as!

Ahogy írtam fizetem a gyerektartást és megveszem mindig a gyereknek amire még szüksége van! Köszönöm amúgy a lepontozást! :D

2020. szept. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
63%

Az a baj, hogy ez nem olyan gazdaságú ország ahol ezt meg lehetne tenni. Az illető mehetne az utcára vagy egy megfizethetetlen albérletbe. Ez nem az USA ahol "fillérekért" lehet motelban lakni hosszabb ideig, vagy legrosszabb esetben lakókocsival róni az utat amíg össze nem jön elég pénz egy újabb lakásra. Itt örül az ember, ha egyedül vagy párban sikerül összehozni egy saját lakást a középkorú évek elejére. Sokan így is örökölnek csak nem verjük nagydobra.


De itt ez nem működhet. Kivéve olyan önfeláldozó férfi esetében akit nem zavar, ha utána a híd alá megy, vagy haza a demens anyjához (középkorú ember /35-50 között/ esetében (nagyon) idős szülőt vizionálok)

2020. szept. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
48%

14-es válaszoló:


Nem tudjuk a teljes sztorit ,lehetséges,hogy a feleség félre b_szott,csalta a férjét,szóval egy másik férfi miatt akar válni. A férj meg legyen akkora hülye,hogy hagyja ott a házat amiért dolgozott stb. a ri_banc feleségének aki kezdeményezte a válást? Az új udvarló meg csak úgy költözzön oda? Hogyne! Nálam ez nagyon felejtős lenne!


Az asszony ri_banckodik,válni akar és még a férj takarodjon el,hogy a gyereket ne viselje meg ez az egész:D

A feleség hibája az egész,szóval menjen ő a fele pénzzel esetleg hagyja ott a gyerekeket...

2020. szept. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
88%

Várjatok már, itt már a feleség részéről belekevertétek a megcsalást, az új pasit, mindent, holott erről szó sem volt!

Komolyan ennyire becsavarodtatok, hogy belehallucináltatok egy háttérsztorit a történetbe, aminek nyoma sincs?

A leírás inkább azt sugallja, hogy a férfi akar válni (bármilyen okból).

Tényleg azért van főként az anyánál a gyerekek, mert az apa nem akarja őket. Ha szeretnéd őket, akkor küzdj értük...

"A gyerektartásból az anya tudná fizetni a hitelét." - ez ugye nem a lakáshitel, amit ő fizessen tovább, ha te kiteszed a házból? Ugye? Mert akkor kvázi ő fizetné a te lakhatásodat is.

Tud hova költözni a gyerekekkel? Ha nem, akkor ezt felhasználhatod a bíróságon, hiszen szeretnéd a felügyeleti jogot.

A nejednek van fix munkahelye? El tudja belőle tartani magát és a gyerekeket?

2020. szept. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogja a bíróság a nőnek ítélni azért mert gyerek van.Ez nagy tévedés.Kifizeti a nő,vagy a férj a nőt.Vagy eladják.
2020. szept. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!