Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A jelenlegi helyzetben lassabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jelenlegi helyzetben lassabb lesz a válás?

Figyelt kérdés
Férjemmel közös megegyezéssel szeretnénk elválni. Mindenben megegyeztünk, nincs közös ingatlan és gyerekünk sincs. A koronavírus miatt mennyire lesz így lassú a válás folyamata?

2020. szept. 21. 17:25
 1/2 anonim válasza:
Ha közös megegyezés van és gyerek nincs, akkor egy tárgyalással megússzátok, amit a Covid miatt lehet még sem tartanak, csak a határozatot küldik ki! Tavasszal így csinálták :)
2020. szept. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én május elején adtam be a keresetet, engem is hitegetett az ügyvédem egy darabig, hogy csak határozatot küldenek majd lehet, pláne, hogy külföldön élek, de sajna haza kellett mennem tárgyalásra. Nem gondolom, hogy olyan lassú lett volna, szeptember 9-én választottak el minket. És ebbe benne volt egy hónap hivatali "nyári szünet" is.
2020. szept. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!