Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Az ex tervbe vette hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ex tervbe vette hogy felneveli gyerekünket.2 év alatti jelenleg. Van saját lakásom, autóm, igaz gyed-en vagyok, de a család támogat. Nem vagyok elmebajos, alkoholista vagy gyogyifüggő. Megteheti bármely úton? Tiszta ideg vagyok, az eszem megáll!

Figyelt kérdés
2010. aug. 9. 12:07
 1/9 A kérdező kommentje:
Most látom volt ma egy ilyen kérdés. Nem én tettem fel. Bíróságon kérem a gyerekelhelyezést. Tényleg ítélhetik az apának?
2010. aug. 9. 12:11
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha neki is van lakása, autója, rendezett élte, és a gyerek közös, akár ítélheti a bíróság neki is a gyermeketeket. De a magyar bíróság nem fog apának gyereket ítélni, ha az anya megfelelő körülményeket biztosít a neveléshez.
2010. aug. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
van egy rozzant autóm, egy lakás a nevemen, mégis mikor a férjem egy veszekedés után nagy hévvel elment az ügyvédhez, h az alig fél éves gyerekünket ő fogja nevelni, az ügyvéd egyszerűen csak azt mondta neki, h felejtse el.....a magyar jog nem igazán áll az apák mellett.....bár van itt ellenpélda is, de én már nem nagyon aggódom emiatt, akkor én is sík ideg voltam!!!
2010. aug. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2010. aug. 9. 14:14
 5/9 anonim ***** válasza:
Nincs eselye, nyugi!!!
2010. aug. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi. terry black-nek hiszi magát...
2010. aug. 9. 21:59
 7/9 anonim ***** válasza:

Menjetek a bíroságara ott több vizsgálat kideriti hogy jobb melyik szülő van többet a gyerekel.

Általában az anyuka kell fel a gyerkhez hajnalban így nála helyzik el a gyereket.

2010. aug. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
61%

Ez nem csak Magyarországon, hanem az egész világon így van... mármint, hogy normáls esetben az anyának ítélik a gyereket. Nem véletlenül...


22/F

2010. aug. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
47%

2 év alatti gyereknek az anyjára van szüksége még.Ezt mindenhol belátják.Természetesen,ha nincs gond az anyával.Ezt még a párom is belátná,ha bármi lenne velünk.(kopp-kopp-kopp)

Nyugi rendezett körülmények közül nem ítélhetik az apának.

2010. aug. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!