Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A gyerek érdekeit néznétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyerek érdekeit néznétek, vagy azt hogy tönkremegy egy család?

Figyelt kérdés

A párommal 5 éve vagyunk együtt,van az elöző kapcsolatából egy gyermeke,aki most fogja majd kezdeni az iskolát.A volt "nő" folyton azzal terrorizálja,hogy kiviszi a kislányt külföldre,az ő rokonaihoz 800 km re itthonról:( ,ő azt mondja a gyereknek jobb lesz kint...de erre mi a biztosíték?Mi is imádjuk,amit csak lehet mindent megteszünk érte,ragaszkodik hozzánk,szeret minket.Én is itt nőttem fel,nem dőzsölök,de sokkal jobban megbecsülöm amim van mintha mindent a seggem alá tettek volna...

Sajnos a párom is már afelé hajlik hogy a gyerek érdekében fel kell áldoznia magát...és hogy nem mi számítunk hanem a gyerek.Más lehet örülne,hogy végre megszabadul a volt asszonytól,meg a mostohagyerektől...de én már most szenvedek.A legnagyobb félelmem hogy a párom tönkremegy ebbe az egészbe!Imádja a kislányt!Félek hogy tönkreteszi magát,az italba menekül...elkezdi magát rombolni....Ti mi javasoltok?Mi lenne a JÓ megoldás????


2010. nov. 28. 09:53
1 2
 1/18 anonim válasza:
Nem tudom, hogy megy ez jogilag, de mi lenne ha kislányt magatokhoz vennétek? Elvileg nem lenne probléma, hiszen azt írtad szeret titeket, tehát még csak nem is egy vadidegen környezetbe kerülne.
2010. nov. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Kedves Meggie Tremmel:


Egyrészt bunkóság más kérdésében is a magadét nyomni, másrészt szánalmas vagy, senkit nem érdekel a bajod, akit érdekelt, az válaszolt neked azon a fórumon! Egy marék lepkében több a racionalitás, mint benned!


Kérdező: ne haragudj, egyvalami van, amit nem értek kristálytisztán: miért kell feláldiznia magát a párodnak? És hogyan? Azt tervezi a párod, hogy követi a gyereket és a volt párját, ha azok elköltöznek? Vagy hogy van ez?


Ne haragudj az értetlenségemért, de addig nem válaszolok amíg nem értem teljesen.

2010. nov. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Én sem értem, hogy Maggie Tremmel miért írogatja mindenhova a saját kérdését. Undorító.

Kérdező: szerintem próbálj meg a pároddal beszélni, hogy a kislánynak pl. sokkal jobbak lennének az esélyei külföldön és néha kimehettek hozzá, vagy írhatna levelet is.

2010. nov. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Van ennek azért jogi oldala, mert ha az apa nem írja alá hogy a gyermeke elhagyhatja az országot, akkor az anya semmit nem tud tenni, legfeljebb kirabolja az országból. De a reptéren kérik az igazolást,vagyis az apa aláírását. Úgyhogy a nagysasszony meg van lőve, mert apai nyilatkozat nélkül rablásnak nevezhető a tette. Vagy azt akarja elérni, hogy titeket szétszedjen,és a párod vele menjen. Nem tudom.
2010. nov. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy megkérdezem: Ki az az Maggie Tremmel?

Köszi, hogy válaszoltok!


Kérdező: Nagyon sajnállak!Én nem tudok tanácsot adni, de kívánom, hogy boldog életetek legyen együtt!

2010. nov. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Nem voltak férj és feleség,de a gyermek a párom nevén van.persze a nő szeretné visszakapni a páromat,többször próbálkozott ,de én bízom a páromban ,nem akar visszamenni,a gyermeket imádja de a nőtől undorodik.

A feláldozást arra érti,hogy inkább ő szenved a gyerek miatt hogy nem látja,de a gyereknek jobb jövője lesz.magunkhoz nem tudjuk venni,albérletben lakunk ,én jól keresek de feketén ,a párom is csak alkalmi munkát tud vállalni..tudjátok most nem olyan egyszerű az elhelyezkedés:(

2010. nov. 28. 11:24
 7/18 anonim ***** válasza:
Meggie Tremmel egy 16 éves kislány, aki kitalálta, hogy a volt fiúja apjával akar lefeküdni. Azt hiszi, hogy van egy szemernyi esélye is a fickónál (azért mert megölelte) és a fejébe vette, hogy elcsábítja a családjától. Amúgy szerintem az egész kitaláció vagy nagyon buta szegény lány. Mindenesetre minden kérdéshez bekommenteli a saját nyavalyáját. :)
2010. nov. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nem akarlak bántani, de szerintem is jobb jövője lesz a gyereknek ha kiköltözik külföldre az anyukájával, persze csak akkor ha meg tudjátok oldani a láthatást rendszeresen az apukával. Ha nem, akkor nem szabad ebbe beleegyeznetek, hogy kivigye külföldre mert különben mindketten tönkremennek. Hiába lesz jó nyelvtudása, hiába lesz jó végzettsége a gyereknek ha lelki nyomorék lesz attól, hogy elszakították az apjától, akit nagyon szeretett.
2010. nov. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
11:24-es köszi!Úgy látom akkor már kitörölték a kommentjét! Amúgy ide írogat? Vagy más oldalra?
2010. nov. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Már 4-5 kérdésnél láttam a kommentjeit, de mindenhonnan törlik, innen is kikerült. De ne spammeljük mi is ezt a kérdést, nem ez volt az eredeti kérdés. :)
2010. nov. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!