Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Az apám az utolsó tárgyalás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az apám az utolsó tárgyalás előtt felmondta a 600000Ft-os állását, hogy ne kelljen egy forint gyerektartást sem fizetnie 2 lány után. Ez mi?

Figyelt kérdés
2010. aug. 10. 16:04
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
79%

Ez mi?

Nem apa és köcsög is. Most már tudod mennyire szeret, és ha 1-2év múlva jön hozzád hogy menjetek el fagyizni vagy akármi akkor remélem ez eszedbe fog jutni...

Én apám csak minimálbérrel jelentette be magát.Úgy látom még mi vagyunk a jobb helyzetben. Ajánlom az előttem lévő tanácsát.

2010. aug. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
76%

" Hát apa nem az biztos.."

Ezt most nem értem miért kellett lepontozni? azok után amit csinált nem is mondtam durvát..

2010. aug. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Nekem kijelentette hogy már mikor megszülettem rühellt. Ez mi? Amúgymeg kiderült hogy dolgozik tovább, feketén. Mitlehet kezdeni ezzel?:D
2010. aug. 10. 18:02
 14/22 anonim ***** válasza:
36%
Minden nap meny el a munkahelyére és csapd ki a balhét, küld rá az adóhatoságott.
2010. aug. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Mit dolgozott, hogy olyan sokat keresett? :o
2010. okt. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
15%

Nők, nők... Miért szültök gyerekeket(!) az ilyennek?

Nagy szemétség ez. Próbáljatok nagyot kaszálni a vagyonmegosztáson, és az APEH is megér pár kört.

2010. okt. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Mindíg a gyerek szívja meg a szülei rossz döntéseit.
2010. okt. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Szia!

Amikor én voltam ugyanilyen helyzetben, azt mondta a bírónő, hogy a szülő akkor is köteles gyerektartást fizetni, a minimum 10.000 Ft-ot, ha munkanélküli, és ha nem fizeti még a házat is elvehetik a feje fölül, úgyhogy szerintem kérdezz rá!!!

Remélem tudtam segíteni:)

2010. okt. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%
Aki szeret az ad, aki pedig nem, attól nem kell semmi. Előbb mennék el dolgozni diákként, hogy segítsem az édesanyámat, mint hogy lejárassam az apámat, akármilyen is. Pedig anya vagyok, aki után gyerekként nem fizetett az apja, és akit a férje egy 6 hónapos bébivel hagyott el a jobb élet reményében, alkudozva a minél kevesebb gyerektartásért...
2010. okt. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Honnan tudjátok, hogy mi minden játszódik le a szülők között? Van akit vérig sértenek, dúrván a lelkébe gázolnak, stb... Valószínüleg a bosszúállás vezérli az ilyen embereket. Na de elképzelhető, hogy van miért bosszót forralni. Kettőn áll a vásr, úgy mondják.
2010. okt. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!