Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » FÉRFIAK! Ha megismerkednétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FÉRFIAK! Ha megismerkednétek egy gyerekes nővel, lány vagy fiúgyereket fogadnátok el jobban? (1-2 évest)

Figyelt kérdés
Ne írjátok hogy mind1, én már hallottam ellenpéldát, igen nagy valószínűséggel
2011. okt. 4. 12:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
6%
Nővel ismerkedés kizárt ha már kölyke van.. MInd1 milyen nemű..
2011. okt. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
28%

Ha hallottál ellen példát akkor minek teszed fel a kérdést????..Jobbat rosszabbat itt sem fogsz hallani.

Amugy szerintem ha fiu lenne.Egy férfi a férfival jobban el van.Mint egy férfi egy kislánnyla..hát hogy barbie-znának???

2011. okt. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%

Érdekes kérdés, még sosem gondolkodtam ezen. Talán lánynak jobban örülnék, mert a fiúk sokszor nagyon anyásak, és talán gond lehetne belőle. Elképzelhető, hogy féltékenykedne, hogy mit akarok én az anyukájától. De ez csak elmélet, úgyis minden a gyerek személyiségétől és nem a nemétől függene.

33/F

2011. okt. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
21%
Olyan nővel akinek már van gyereke, nem jönnék össze! Akármilyen jól nézhet ki, akkor sem! A gyerek nálam kizáró ok.
2011. okt. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Első,te milyen bunkó f*szkalap vagy... Még kölyke!!! hát ilyen r*hadéknak a szintjére sem süllyednék,nem még hogy rábíznám a gyereket!
2011. okt. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%

"Egy férfi a férfival jobban el van."


Igaz. De 1-2 évesen még nem férfi.

2011. okt. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem a neme, hanem a neveltetése számít.
2011. okt. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 harisnyabolond válasza:
100%

Szerintem a lány gyerek könnyebben elfogadható. A kisfiú anyásabb, féltékenyebb lehet. Bár ez 1-2 éves korban még semmit sem számít.

Lányos anyukával nekem eddig kedvező tapasztalatom volt;)

34F

2011. okt. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
48%
Hát én csajos párti vagyok.Imádom ezeket a pár éves kis bestiákat.:D
2011. okt. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az én barátnőmnek fia és lánya is van. Már egyikük sem 1-2 éves, de nem a koruk vagy a nemük számít.
2011. okt. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!