Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Kie lesz igy a lakas?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kie lesz igy a lakas?

Figyelt kérdés
A helyszin Spanyolorszag.A ferjemrol es rolam van szo.Mielott osszehazasodtunk volna vettunk egy lakast.Az o neven van sajnos,mivel akkor nekik voltak papirjai,munkavalalasia igy az o nevere tettuk termeszetesen.Azota osszehazasodtunk,mar nekem is van papirom es kozosen fizetunk mindent.Azota babank is van,de sajnos ugy all a dolog,hogy elvalunk.azt szeretnem tudni,hogy mi lesz a vagyonmegosztassal,kerlek olyan dolgokat,hogy beszeljuk meg,meg stb ezeket ne irjatok,mert mar tulvagyunk rajta.
2008. dec. 1. 01:35
 1/4 A kérdező kommentje:
elnezest kerek,ezt a kerdeset nem ebbe a csoportba akartam irni,de remelem adtok nehany jo tanacsot
2008. dec. 1. 01:37
 2/4 anonim ***** válasza:
84%

Gondolom gondoltal ra, hogy felkeressel egy ugyvedet. Menj el, akar mar ma, es meseld el neki, amit ide leirtal. Azt, hogy Spanyolorszagban hogy mukodik a valas, tudod, csak az tudja, aki mar jart ugyanebben a cipoben. Tudom, hogy minden orszagban minden mashogy mukodik. En is kulfoldon elek, es teljesen mas itt minden, mint otthon volt. Ugyhogy menj ugyvedhez, talan van ingyenes tanacsadas is (itt nalunk van), es ott pontosan megtudsz mindent.

Sok erot kivanok neked, es legy nagyon ugyes!

2008. dec. 1. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%

Szia!

Ha hitelre vettétek és közös háztartásban éltek, bizonyítottan te is fizetted, tehát szerintem ki kell neked fizetnie a házasság alatt kifizetett rész felét. Ha kp-ra vette, akkor sajna szerintem az övé, mivel a házasságba Ő vitte. De sürgősen keress fel egy ügyvédet, mert ha gyors vagy és eljön a kérdés megbeszélésének ideje, már lesz fogalmad róla, mik a jogaid, esetleg az ügyvéd segít kitalálni olyan kompromisszumokat, amibe a férjed per nélkül belemegy, amiket mi laikusok nem tudunk kitalálni. Sok sikert és ne keseredj el! Minden megoldódik előbb vagy utóbb!!!

2008. dec. 1. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
91%
Ilyet nem a barátnőkkel, meg ismeretlenekkel kell megbeszélni, hanem tényleg szakemberrel, ott az ügyvéd, 5000 Ft-ért pontosan megmondja, mi a helyzet és mi a teendő. Annyit sztem megér.
2008. dec. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!