Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit csináljak ha a férjem meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a férjem meg akadályozza, hogy elvaljak?

Figyelt kérdés

A gyerekünk meg nem töltötte be az óvodás kort. Nem engedi bölcsődebe íratni. Ezért nem tudok dolgozni. Nélküle is jogom van beiratni? Hogy tegyek majd félre pénzt az albérletre, ha ugye annak a pénznek is a fele őt illetné?

Csaladra, barátokra nem számíthatok. Bármi tanács, ötlet jó lenne!



2020. dec. 28. 12:59
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
86%
Kit érdekel, hogy mit enged? Minek oda ő? SOK szülő egyedül neveli a gyereket.
2020. dec. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
91%

Akkor szépen otthon marad ő a gyerekkel. Egyébként meg irasd be és kész. Ne más f.szával verje a csalánt a féejed.

Van közös vagyonotok, nem?

2020. dec. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
90%
A kis istenszindrómás nyomorék buta phasz, komolyan azt hiszi, hogy ez így működik és a kis szava kell hozzá? Hát ki az apja faszát érdekel az?
2020. dec. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
91%
A pénzed fele őt illeti ugyan, de az ő pénzének a fele meg téged. De szerintem ráérsz ezen agyalni miután szereztél munkát.
2020. dec. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
94%
Beadod a keresetet és kész. A válás a nem kell beleegyeznie. De még elválnod sem kell, bármikor elköltözhetsz és új életet kezdhetsz. Oda mész ahova akarsz, nem vagy senkinek a tulajdona, veszel egy lakást, vagy kiveszel egy albérletet és kész. El válni azután is el lehet, nem tarthat a fogva😄
2020. dec. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
88%
Először el kellene költözni aztan bölcsi es munka
2020. dec. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
82%
#5-6 szerintem a kérdezőnek nincs megtakarítása.
2020. dec. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
52%

Nagyszülőkhöz meg ilyesmi gondoltam.

A pasi pont ez miatt tudja sakkban tartani hogy egy csóri magatehetetlen. Nem is feltételeztem hogy lenne bármilye.

De ebből massal nem tud kitörni csak ismerosokkel ahol meglehet mig felépit egy önallo életet

2020. dec. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
34%
De gondom gyenge mindenhez. Nincs senki aki segit brühühű. Csak sir.mint altalaban olvasni is ezeket. De ne legyen igazam.
2020. dec. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Nem vagyok attól gyenge, hogy nincs megtakaritasom vagy rokonaim. És szerintem aki dolgozni szeretne az nem kifogást keres. Epp azon szeretnék lenni, hogy amiért megdolgozok abból építsek önálló életet.
2020. dec. 28. 13:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!