Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Egyes nők válás után miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes nők válás után miért tartogatják továbbra is a volt férj nevét? Érintettektől kérdezném.

Figyelt kérdés
2010. aug. 13. 17:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

nekem is fura ez a szokás. én fel sem vettem a férjem nevét, nem ebben nyilvánul meg az összetartozás. mindig is bosszantott ez a -né dolog, olyan, mintha a házasság arról szólna, hogy a tulajdona leszel a férjednek. pl az a forma, hogy Kovács Jenőné nekem egyenlő a mások előtti identitásvesztéssel. van saját nevem a szüleimtől, nem fogok férfinevet viselni, mint aki nem is él, csak a férje van ő meg csak úgy egy tartozék, mint a mobil.

szeretem a keresztnevem és a családnevem is, mindegyik az identitásom része, nem kívánok megválni tőlük.

2010. aug. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%
Azért mert elég volt egyszer végigjárni az összes helyet, mikor megváltozott férjhez menéskor, és egyszerűen se időm, se pénzem, se energiám nem lenne arra, hogy minden szolgáltatót és hivatalos intézményt megkeressek, hogy bocsika elváltam, szeretném a számlát ezentúl másik névre kapni stb. Így megmaradt a volt férjem és a saját vezetéknevem is. 28L
2010. aug. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!