Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan lehet megbirkózni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megbirkózni a szép emlékekkel?

Figyelt kérdés
9 éves kapcsolat, ebből 2 év házasság és együttélés, gyerek nélkül. A végére nagyon rossz lett minden, úgyhogy végülis nem bánok semmmit, viszont a jó emlékek szétszedik a lelkem. Annyi közös utazás, közös program, az életem legfőbb eseményeit vele éltem meg. És már nem tudnék szimplán a Balatonra se menni vérző szív nélkül, de még a parkban is elkap a sírás... Tudom hogy emlékekből nem lehet építkezni, a válás oka nyomós volt. De ti hogy birkóztok meg ezekkel a dolgokkal a mindennapi élet során? Mindenhol "ott van", látom magam rlőtt ahogy boldogak voltunk, és ez kikészít.
2021. febr. 14. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Találtam mást akivel még többet és még szebb élményeket éltem át.
2021. febr. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Noren1989 ***** válasza:
93%

Próbàlok a jelenben élni.


Exemmel kb az összes kedvenc helyemen csinàltunk valamit. Még egy nyamvadt villamosmegàllóban is eszembe jut egy közös képünk...de akkor ott àllok, és megyek valahova. Időben előre.

2021. febr. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez is egyfajta gyász,nem?Adj magadnak időt a feldolgozásra,sírd ki magad,ha az segít,és idővel elfogadod a dolgot.
2021. febr. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy biztos csak úgy magától nem fog elmúlni. Ha csak ülsz filmet nézel netezel gondolkodsz akkor aztán várhatod, hogy elmúljon nem nagyon fog.

És depis zenéket se hallgass!

Kapcsold el a tv-t a Valentin nap c filmről nézz inkább valami Hannibalt


Azért valamit tenned is kell Magyarul, hogy változzon a helyzet.

2021. febr. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is így éreztem mikor szakítottunk az exemmel.Szinte csak ő volt a fejemben,aztán egyre ritkábban.Most is eszembe jut,de nem napi szinten és nem visel meg annyira.De nem hallgatok olyan zenét se ami rá emlékeztetne,aztán a laptopom is tönkrement,és semmi közös fotónk nem maradt
2021. febr. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg nyugodtan hallgass depis zenéket, nyugodtan sírj és gondolkodj. Ki kell adnod magadból mindent, nem szabad elnyomni.

Utána lehet nézni előre.

Hasonlóban vagyok, 7,5 év után.

Mindenhol vele voltam, a város minden pontjáról és az összes kedvenc kirándulóhelyemről ő jut eszembe. Ez van, ezzel nem lehet mit kezdeni. Csinálj programokat barátokkal, vagy menj el egyedül ide-oda, és a régi emlékek helyébe majd frissek lépnek. Találj valami új elfoglaltságot.

Nekem sokat segített, hogy elköltöztem. Egyedül rendeztem be ezt a lakást úgymond. Sok barátom jött és segített. A környezetváltozás sokat segített.

2021. febr. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!