Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tanácsoltok ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoltok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Elváltam 9 éve, van egy közös gyerekünk, aki már kamasz.

A volt férjemmel sok vita volt, én is sokat tévedtem, fiatal voltam, érzékeny és nem tudtam kezelni a kihívásokat a kapcsolatban.

Az igazsághoz hozzátartozik, hogy a volt férjem eléggé szekáns fajta, nagyon rendmániás, a ház úgy kell kinézzen, mintha nem lakna ott senki, egy porszem sem lehet soha, folyton takarítani akar, nem mehettünk ki sétálni, amig egy csésze volt a kagylóban mosatlan. Én is rendmániás vagyok, de nem önkinzóan mint ő.

Általában mindig rágta magát valamin, mindig feszült volt, nem tudott lazítani, vagy csak ritkán, pedig mindenünk megvolt. Nem sokat nevettünk.

Én fiatalabb vagyok mint ő, tizenöt évvel, lehet emiatt is, nagyon féltékeny volt.

Vitáink során azzal fenyegett, hogy kirak a házból, amitől féltem. Azóta félek a hontalanságtól, félelmeim azóta sem győztem le.

Próbálom hinni, hogy én hoztam ki biztos a sodrából, én sem vagyok hibátlan, makacs voltam sokszor.

Becsülettel neveltem es szeretettel a gyerekünket, aki most féléve úgy döntött, hogy az apjához költözik. Azt hittem múló hangulat, de azóta sem jött vissza. Nagyon hiányzik!

Szinte alig látom.

Emiatt most már kibékülnék az apjával.

Más megoldást nem látok.

Vajon jó ötlet ?

Mégiscsak a gyerekem apja, volna értelme kibékülni, lehet a régi viták már nem merülnének fel



2021. febr. 20. 19:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
16%
Szóval a gyereked is elüldözted.
2021. febr. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
38%
Az egy dolog, hogy te békülnél. Kérdés az, hogy a gyerek apja akar-e téged? Neki nem lett azóta senkije?
2021. febr. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%

Nem hiszem,hogy elüldözte volna,a kamaszok nagyon lázadók és könnyen befolyásolhatok.

Szerintem próbálj kompromisszumra jutni,ne harag legyen ,legyél példamutató.Az idő mind3nt megold csak ne légy türelmetlen,légy jóságos ,de ne megalkuvó.

2021. febr. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Kérdés az, ha volna értelme megkavarni ezt az egészet és békülni
2021. febr. 20. 20:22
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
Miért akar az exedhez költözni? Mit mond? Hány éves?
2021. febr. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
A gyerek miatt semmiképp sem mennék vissza az exhez, inkább a gyerekemmel próbálnám megértetni, hogy mennyire nem jó, hogy sz@rik az anyjára.
2021. febr. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%

Persze konnyu manipulalni egy fiatalt, de mi lenne, ha sajat maga tapasztalna meg a gyereked, amit te is elszenvedtel, es rajonne, mi a baj az apjaval?

Pokoli nehez lehet, de ezt a taktikat probalnam meg, hogy vegtelenul jo kepet vagok a dologhoz, mig kimaradok.

2021. febr. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Majd megunja ő is az apja hülyeségeit. Én egy percet se tudnék egy ilyen pasi mellett kibírni. Sajnos a tinédzser kor meg ilyen, egyértelmű, hogy mindig az ellen lázadnak, aki kéznél van. Szerintem légy megértő, szeresd és ne neheztelj rá, ne éreztesd, hogy megbántott...van egy olyan érzésem, hogy vissza fog hozzád térni.:) Addig is próbálj meg vele rendszeresen találkozgatni. Bár tudom, hogy a tinédzser kor ilyen, már nem vághatod úgy a hónod alá, mint 2 évesen. A helyedben kiélvezném a szabadságomat és keresnék egy normális pasit magamnak.:)))
2021. febr. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Okos 7 es !

Csak félek attól, hogy a gyerekem szenvedjen és én nem tudok segiteni

2021. febr. 20. 20:46
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Tudsz segíteni, mert bármikor visszaköltözhet hozzád.

Annyit azért tehetsz, hogy közel költözöl az apjához, főleg ha albérletben laksz.

2021. febr. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!