Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoltok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Nos, a párom 28 éves, én 23. Ő mindig is ez a haverokkal bulizós típus volt. Én nem.

4 hónapja vagyunk együtt. Az elején kiderültek hazugságok.. Más nőkkel beszél, ismerkedik nem normális keretek között maradt a beszélgetés, amikor lebukott megszakitotta a kapcsolatot velük. Megígerte nem lesz többet ilyen, elmondja ha ismerkedik.

Azóta ha bulizik betegesen féltékeny vagyok, nyomozok utánna, nem hiszem el amit mond, magyarázkodnia kell. Tudom tudom ez nem jó, de azóta nem tudok bízni benne. Elhanyagol, nem érzem fontos lennék neki, alig találkozunk.

Kijelentette, hogy ő nem akar komoly kapcsolatot, ez alatt azt érti, hogy találkozunk, együtt vagyunk, párkapcsolatban vagyunk de nem vesszük olyan komolyan, hanem kicsit lazábban, mert ő nem akar beszabalyozva élni és örökösen magyarázkodni a semmiért. Értem itt azt, hogy ki volt ott a buliban, kivel ismerkedett.

Es ő szeretne ismerkedni más lányokkal, flortolni de normális keretek között és egy határt betartva. Pl megdicsérni milyen csinos. Viszont nekem ezek a dolgok fájnak, belegondolni mással ismerkedik és másokat dicsér. Es ezeket én is megtehetem, de én nem akarom ezt csinálni.

Ő egyáltalán nem féltékeny, ha pl valaki bepróbalkozik és fel akar szedni nem is érdekli.

És ha ezeken a szabályozások es állandó feltekenykedesek nem lennének akkor jó lenne minden. Azt is mondta, hogy szeret de nem szerelmes és nem is tud szerelmes lenni.

Szerintetek én reagálom túl? Mennyire normális ez a helyzet?



2020. aug. 16. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát egyértelmű, hogy addig tart téged, amíg nem talál mást,szerinte jobbat akire lecserélhet.

De nyilván nem szeret és nem is tervez veled hosszú távra.

Mit tanácsolok? Ha komoly kapcsolatot szeretnél, nem tőle fogod megkapni. Szóval lépj le,ilyen esetben. De ha neked jó a laza kapcsolat, akkor maradj benne. De gumit használj, mert lefertőzhet bármikor :)

2020. aug. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez a nem akar komoly kapcsolatot dolog azt jelenti, hogy ugyanúgy összejártok, de ez mellett ő szabadon ismerkedhet és szexelhet másokkal, megcsalás nélkül!
2020. aug. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt is mondta, hogy odáig soha nem menne el, hogy megcsaljon, vagy akár csók. És azt is, hogy benne nem változott semmi negatív irányba és, hogy nem akar elvesziteni, minden olyan lenne mint eddig csak ne legyen korlátozás és legyen személyes tér!
2020. aug. 16. 22:19
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

ajj kisszivem.. ne legyél már ilyen kis naív.. tökre sajnállak meg minden, de tényleg ne hagyd már, hogy hülyére vegyen. vagy ha igen, akkor ne mondd el másoknak :)

31/F

2020. aug. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
En nem ertem, miből gondolod, hogy itt a féltékenység a legnagyobb gond, és ha az nem lenne, akkor amugy minden szuper lenne. En azt sokkal nagyobb gondnak látom, hogy a faszit a lehető legkisebb mértékben sem erdekled, nem tisztel téged és szarik a fejedre. Nem a féltékenységgel van a gond, hanem azzal hogy ez a faszi nem akar veled kapcsolatban élni, de azért néha jó leszel egy fix dugasra.
2020. aug. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez már nekek fáj hogy mennyire meg vagy vezetve...

F37

2020. aug. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Totál hülyének vagy nézve. Tarcsiban tart, aztán majd az első csajjal, akiben komolyabbat is lát, lelép.
2020. aug. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!