Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit lehetne lépnem az alábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne lépnem az alábbi helyzetben ?

Figyelt kérdés

Mivel bonyolúlt a helyzet megpróbálom lehetőleg röviden. Tehát annyi hogy volt régebben alkalmi kapcsolatom. A nő ért akkorában meg voltam örülve szó szerint,nem szerettem őt de hihetetlenül jó volt vele együtt lenni.

És igazából nem csak szex terén értem ezt. Valamiért jobban megtudtam nyilni számára mint másnak,biztonságban éreztem vele magam(amit nem tudok megmagyarázni miért volt/van ez a mai napig)) és érzelmileg nagyon közel áltam hozzá!

Szóval ez az ugy mond románc 1,5 évig tartott.

Majd össze jöttünk ,idővel teherbe esett és meg is tartottunk a kisfiunkat aki mára 2éves lessz nyáron.

Na de a kisfiú 1születésnapja elött 1hónappal külön mentünk és teljesen ki tett engem az életéből.

Szakitásunk után 2-3hónappal késöbb megkérdeztem az ok-ot és a következő volt a válasz részéről.


Ki szeretett belőlem!

Nem akkar az életébe alkalmi kapcsolatokon kivül senkit.

Nem szeretné ha bele szólnának az életébe

És egyedül akkarja nevelni a gyermeket.

Sőt azt is mondta nekem amivel nagyon"meglepet"(vagy nem is tudom)) engem és a mai napig nem tudom hova tenni ezt magamban.

Közölte hogy ha én nem lettem volna az életében benne azaz nem szerettem volna,nem fogtam volna annyira mint ahogy a szerettetemmel és a törödésemmel és nem hagytam volna családot számára akkor elvitte volna az élet és egy nagyon lecsúszott nő lett volna ! Konkrétan egy kábitószeres rosszéletű ember lett volna.

Sőt ha nem lenne a gyermek akkor egy jobb élet reményében akkár külföldre is ki ment volna prostituáltnak.


Sajnos én ezek ellenére is vonzodom hozzá. Sőt szeretem őt! És sajnos lelkileg nagyon nem tudok ell távolodni tölle sehogyan sem hiába próbálok lassacskán már 1éve.


Tehát a kérdésem az lenne hogyan engedjem ell öt végleg ?

Férfi ként hogyan lehet lezárt ügynek tekinteni azt ami köztünk volt??


Hogyan engefjek ell egy ilyen nőt az életemből



Komoly szerepet játszik az életemben már hónapok óta a probléma! Komoly az ügy és értelmes választ szeretnék.

Köszönöm elöre is !


2021. márc. 17. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsetlen gyerek.
2021. márc. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Törödik a gyermrkünkel. Szereti és nem engedi hogy rosdz élete legyen. Mi dent meg add számára és munkába is jár majd ahogy a gyermek óvadába megy majd. Szóval ezzel probléma a nincs.

Részemről a gyermekem.

Az állandó oda figyelést és törődést megkapja én részemről is hiába nem élünk együtt már!

Csak ugye a fentebb emlitett probléma szó szerint meg keseriti az életem nagyon nagy mértékben.

És plussz ként sajnos tudja hogy hogy érzek iránta és visdza is éll a helyzettel. Nem egyszer alázott már meg ebből kifolyólagosan sajnos ! :(

2021. márc. 17. 19:49
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A szeretet és a törődés a másik oldalról néha nem szeretet és törődés, hanem rátelepedés az életre. Mivel azt írod, te "fogtad meg" őt, arra tippelek, hogy kétségbeesésében a gyerekvállalás-családalapítás->boldogság illúziójába és a tőled kapott törődésbe kapaszkodott, csakhogy idővel rádöbbent, hogy az, ami neked törődés, az ő számára fojtogató beleszólás az életébe.

Csöbörből vödörbe juttatta magát veled és ezzel a gyerekkel, ettől rosszul érzi magát és frusztrált, és ezt a frusztrációt fejezi ki, amikor megaláz téged (szóval: nem visszaél a helyzettel, hanem rosszul van és utál veled lenni).


Miután annyi eszed nem volt, hogy védekezzél, a "ne találkozz vele többet" a gyerek miatt nem járható út. Amit annak érdekében tehetsz, hogy a gyerekednek nem kiborult és frusztrált anyja legyen, az az, hogy leszállsz erről a nőről, barátságos távolságot tartasz és arra szorítkozol, hogy a gyerekkel kapcsolatos ügyeket egyeztesd (láthatás stb.; ha majd visszamegy dolgozni, talán jól jön neki, ha a mostaninál több gyerekfelügyeletet vállalsz).

2021. márc. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves 3as,lehetségesnek tartom hogy kicsit félre értetted a szituáció egy részét.(ami persze nem a te hibád!))

Az van hogy szimplán csak normálisan viselkedik velem. Nem fusztrált vagy ideges ha közelében vagyok. Egyszerűen rádöbbent arra hogy nem kellek azaz ki szeretett belölem.

A megalázást értettem úgy hogy látja rajtam hogy hogyan nézek rá,hogy igenis kell nekem ő minden téren.

És teljes mértékben tudja hogy bármikor elő vehetne engem egy kis kedveségel akkár milyen célra.

Sőt közölte velem hogy ő akár mennyi pasival lehetne én akkor sem birnék már tovább lépni ebből adódoan ugye ki szeretni belőle. Ami számomra igen gúnyos és megalázó volt és nagyon rosszul esett tölle,de tufom hogy igaza van.

2021. márc. 18. 08:28
 5/5 A kérdező kommentje:

És pontosan ez az ami... Ami férfiként nagyon bánt engem hiszen nagyon elcsépelt buta sőt ostoba és gyengének érzem magam hogy ebben a szó szerint "keserüségben élek amióta kilépett az életemből a picivel együtt. Konkrétan mi t egy ostoba tini kislány szerepét játszom aminek sosem látom végét. :( És lassan 1éve tartó rossz közérzet,és magam forduló érzés gyötör.(ami miatt már mindenkitől lassan elfordultam és magamba zárkoztam!

Na de amit szeretnék elérni részemről,"de mégsem vagyok egyenlőre tisztában azzal hogy hogyan érhetném ell"

elsö sorban is magamban hogyan tisztázhatnám hogy vége ?

Hogyan kellene viselkednem vele hogy ne esek abba a hibába újra és újra???

Hogyan tudok parancsolni a szivnek és a kisértésnek ??


Viszont bunkó sem akkarok lenni vele de idegen ként akkarok tekinteni az adott félre és szeretném ha ezt ő is észre venné végre!

2021. márc. 18. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!