Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Sosem voltam válás párti. Úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem voltam válás párti. Úgy érzem a végsőkig küzdottem. Az utolsó csepp a hopharban is már évek óta megtörtént. Már szinte utálom a férjem. Van egy kis újszülöttünk Meddig húzzam-nyúzzam?

Figyelt kérdés

Most nem költözhetek el, ugyanis nincs hova csak külföld.

Szüleim és családom is külföldön vannak.

Itt nagyon kevés a fizu és a munkahelyem megszűnt .

Kapok csedet, gyedet de egy gyerekkel egyedül ha dolgoznék is alig jönnék ki .


Gondoltam várok kicsit amíg nagyobb lesz a baba és nem kell védőoltást sem kapjon , és akkor elkoltoznünk de a megoldást csak külföldben látom.

Szerintetek mikor lépjek?


Éjjel nappal vitatkozunk, túl sok már nekem így


2021. ápr. 21. 14:56
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
88%

Nagyon akart babát, te .eg szültél neki egyet?:D

Nem akarok paraszt lenni..de ha ez nem kamu kérdés, akkor nagy butaság volt részedről:)

2021. ápr. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
86%

#10

Felelősségteljes, átgondolt gyermekvállalás volt mindkettőtök részéről az egyszer biztos. Ja, nem. Csak a mesékre alapoztatok, most meg pofán csapott a valóság. Na igen, a gyerek sosem old meg egy szar kapcsolatot.Ezt felnőttként illett volna tudni.

2021. ápr. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

A férjem már 30folotti jóval.

Én is akartam babát habár nem pont most.

Sietettetett.

Volt jó és kedves is velem habár sokszor kiakasztott de megbocsájtottam mert kérte es úgy tűnt változtatni akar.


Gondoltam minden rendbe jot tesz a baba isba kapcsolatnak.

Megszületett de nemtörődöm üzemmódba váltott.

2021. ápr. 21. 17:16
 14/23 anonim ***** válasza:
93%
Sosem láttunk még ilyet.. Ígérget és nem tartja be, pedig te babát is szültél, bár nem most akartad? Hihetetlen, mik vannak.
2021. ápr. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Jó, tudom hogy számíthattam erre.

De már több éve együtt vagyunk és volt jó is,de a baba után rosszabb.

A kérdésem most váljak vagy később kb.mikor érdemes egy babával?

2021. ápr. 21. 18:38
 16/23 anonim ***** válasza:
82%
Istenem, mennyi idióta nő van. Kedveskedik egy kicsit aztán te már pottyantod is a gyereket, mert hogy mennyire akarta. Aztán most meg állsz a szar közepén. Elválhatsz most is, meg később is, de azt tudnod kell, hogy az apa engedélye nélkül nem viheted külföldre a gyereket.
2021. ápr. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
78%
Miért idegenektől kérdezed, hogy mikor válj el? Te mások válasza alapján döntenéd el, hogy mikor válsz el? Te ilyen habitussal gyereket szültél?
2021. ápr. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Tudom hogy most nagyon le fogtok pontozni....

Én ottahgynám a gyereket apukának, és lelépnék. Annyira akarta, tessék, ott van. Lehet babázni. Egyik délelőtt összeraknék egy táskába néhány napi cuccot, és éjjel mikor alszik, lelépnék. Oldja meg, ahogy akarja.

2021. ápr. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

18as lehet én is így gondolkodnek ha nem lenne babám. Mióta megszületett rájöttem hogy van olyan szeretet amilyenről sosem tudtam hogy létezik.

Nem tudnám sohasem megtenni ezt az egyet, érte az utolsó csepp véremig harcolnék.

Köszi amúgy a kommentet

2021. ápr. 22. 12:41
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Most válj el. Később csak rosszabb lesz. Most még megteheted hogy elválsz. Később már a gyerek is ragaszkodik az apjához. Most még kicsi és nem fogja fel. Hamar hozzá szokik hogy csak ketten vagytok. Kitartás
2021. ápr. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!