Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Sosem voltam válás párti. Úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem voltam válás párti. Úgy érzem a végsőkig küzdottem. Az utolsó csepp a hopharban is már évek óta megtörtént. Már szinte utálom a férjem. Van egy kis újszülöttünk Meddig húzzam-nyúzzam?

Figyelt kérdés

Most nem költözhetek el, ugyanis nincs hova csak külföld.

Szüleim és családom is külföldön vannak.

Itt nagyon kevés a fizu és a munkahelyem megszűnt .

Kapok csedet, gyedet de egy gyerekkel egyedül ha dolgoznék is alig jönnék ki .


Gondoltam várok kicsit amíg nagyobb lesz a baba és nem kell védőoltást sem kapjon , és akkor elkoltoznünk de a megoldást csak külföldben látom.

Szerintetek mikor lépjek?


Éjjel nappal vitatkozunk, túl sok már nekem így


2021. ápr. 21. 14:56
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Nincs értelme azon gondolkozni, hogy miért kellett a baba. Ez már megtörtént. Lépj minél hamarabb, ne várj tovább, rossz egy picinek is stresszes, veszekedős légkörben felnőnie. Én túl sokáig vártam és iszonyatosan megbántam :(
2021. ápr. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is minél hamarabb válj el, amíg nem alakul ki különösebb kötődése az apához (így minél kevesebb érzelmi traumán kell átesnie a gyereknek).


Próbálj meg takarékoskodni, kérdezd meg a családod, hogy ott esetleg lenne-e munkalehetőség, ha nem, akkor itthon már most nézz bölcsi és munkahely után és ha lesz egy kis megtakarításod, nézz egy albérletet vagy költözzetek ki a családodhoz a kicsivel.

Ez már jobb nem lesz, de ha már így alakult , próbáld kihozni belőle a legtöbbet. Kitartás! Tedd meg minél hamarabb saját magadért és a babáért!

2021. máj. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ma is vitatkoztunk mert kértem hogy csukja be az ajtót hogy nem menjen a babára a hideg és ebből lett nagy vita mert neki dolga volt, csak nekem a baba az első, ha vkit szeretsz akkor tekintettel vagy az akaratára nem?

Még gyűjtenem kell 1-2 hónapig és utánna..

2021. máj. 13. 23:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!