Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A gyerek hany eves koraig nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyerek hany eves koraig nem költözhet az anya Ausztriaba,ha az apa nem jarul hozzá?

Figyelt kérdés
2021. jún. 2. 16:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
10-es rosszul tudod. Egy éve váltam, kizárólagos gyerekfelügyelettel nálam van elhelyezve a gyerek. Ha két év múlva megy továbbtanulni, ahhogy kell majd a hozzájárulása, hogy melyik iskolába megy, és költözéshez kell. Persze nem ahhoz, hogy mondjuk egy-két várossal odébb költözik, de azért külföldre kelleni fog.
2021. jún. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
11/ köszi az infot. Én sajnos másképp tudom. ismerek olyant aki fogta és kiköltözött Angliába és a férj tuti hogy nem egyezett bele.Rengeteg esetet tudok,hogy az ország másik végébe költözik. Nincs limitálva a kilométer. vagy tudsz ilyent? És ha nem tetszik a másik félnek akkor max a gyámhivatalnál állhat sorba ahol felveszik a panaszát.... de lehet hogy nem így van.
2021. jún. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Elvileg országon belül az a lényeg, hogy ha az apa akarja tudja gyakorolni a láthatási jogát.

Azért lehet ilyen, mert apuka nem szólt, nem tett bejelentést. Elvileg most már a bíróságra kell menni, de pontosat nem tudok. És igen kivizsgálják, de hogy milyen következményekkel jár azt nem tudom. Lehet nincs semmi, mert anyuka tud olyan indokot mondani (jobb élet a gyereknek vagy ilyesmi).

2021. jún. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
na véletlen elküldtem. Szóval, ha anyuka olyan indokot tud mondani, akkor nem fogják arra kötelezni, hogy jöjjön vissza. Vagyis nem hiszem. Biztosat nem tudok mondani.
2021. jún. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Egy szó mint száz a gyerekek sinylik meg legjobban. Elveszítik az egyik szülőt. Nem tudom megérteni hogy miért nem tudnak az emberek békében élni egymással. Túl nagy a jólét ha nincs gond akkor csinálunk.
2021. jún. 9. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!