Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Menthetetlen a házasságom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menthetetlen a házasságom?

Figyelt kérdés

Feltettem már a kérdést a "megcsalás" kategóriában, de mivel nem igazán kaptam válaszokat úgy döntöttem ide is kiírom.


Nagyon ki vagyok borulva. A férjemnek több éven át viszonyai voltak/vannak mellettem, amiket most tudtam meg. Nem vagyunk olyan rég házasok, tehát már előtte is ezt művelte. Megbocsájtást tekintve számítanak valamit a viszony körülményei?


Szívesen venném olyanok hozzászólásait, esetleg privát üzenteit, akiknek van tapasztalata hasonló helyzettel kapcsolatban. Nem tudom mit kellene tennem. Az is megkérdőjeleződött bennem, hogy szeret e egyáltalán, ha évekig képes volt profin a szemembe hazudni


2021. jún. 16. 19:33
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
93%

Egy félredugás SOHA, de soha a büdös életben nem lesz jogos! Soha! A világ egyik leggusztustalanabb, leggyomorfogatóbb és legaljasabb dolga, az ilyen egy gyáva, gerinctelen szaralak, aki nem képes uralkodni a fszán/punciján, hanem ösztönöktől vezérelve megy és befekszik más alá. Ha bajod van, azért van a szád, hogy megbeszéld a másikkal a problémákat és közösen megoldjatok, ha meg nem megy, akkor szépen el kell válni/szakítani, aztán azt dugsz meg, akit akarsz.

Én azonnal repíteném ezt a férget, soha nem fog változni!

2021. jún. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
11%

Ééééédes Istenem! A szex ugyanolyan dolog mint az evés. Akkor talán kedves hölgyek, nem kellene éheztetni a férjeteket. Vagy ha frigid fap*nák vagytok, nem kell férjhez menni. Ha meg kényelmes a családi életetek, ne foglalkozzatok vele hogy a párotok mással csinálja azt, amit ti nem akartok.


'aki nem képes uralkodni a fszán/punciján, hanem ösztönöktől vezérelve megy és befekszik más alá'


Kedves 11-es, vannak esetek, amikor már nem az ösztönökről van szó. Amikor hónapokig büntibe vág az asszony, vagy csak szimplán fél évekre nem esik jó neki a szex, az a minimum hogy máshoz megyek. Amennyire aljas patkány, ez a minimum hogy törlesztek és ott alázom ahol tudom. Örüljön hogy ilyen olcsón megússza. Neeeem, itt nincs mit megbeszélni, ezek a dolgok sosem változnak!

2021. jún. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
100%

Hogy a viharba lenne ugyanaz az evés és a szex?! Jóságos ég, hogy lehet ekkora baromságot mondani és párhuzamba állítani egy létszükségletet, mint az evés, egy élvezeti dologgal?? Ne zavarjon, de evés nélkül záros időn belül meghalsz, ellenben szex nélkül nem fogsz meghalni évek múltán sem, szóval ne keverjük a szezont a fazonnal.


Te meg ilyen alapon minek veszel feleségül valakit, akit “frigid pinának” tartasz?? Egyáltalán egy ilyen mentalitású ember minek házasodik, aki szerint, ha valami gond van otthon, akkor a legkézenfekvőbb megoldás a félredugás. Amúgy meg az esetek többségében baromira nem annyiról van szó, hogy az asszony frigid, hisz az már a kapcsolat elején kiütközött volna. Az emberek változnak, változhat a szexuális étvágyuk, millió és egy dolog történhet, de szerencsére van szánk, amit szépen ki lehet nyitni és meg lehet beszélni a dolgokat. Ha téged ennyire a pöcsöd vezérel és a csúnya, gonosz feleséged csak úgy ok nélkül nem adja meg a kis szexadagodat, akkor szépen el lehet válni és lehet keresni olyat, aki 0-24-ben reszelne. Jaaa, vagy a megszokott kényelmes kis életedet nem akarod feladni, csak szabadon kefélni? Hat ez nem így működik.

A másik háta mögött félre járni a világ legundorítóbb dolga, amit csak tehetsz azzal, akinek elvileg örök hűséget esküdtél!

2021. jún. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kérdést lementem, és ha jön a következő szerető, aki azon tipródhat, hogy mit akar a férfi, simán belinkelem neki #12 válaszát.

Kérdező, függetlenül attól, hogy nálatok van-e szex, azért te is olvasd el kétszer, hogy felfogd végre, milyen is valójában az a férfi, aki lelkifurdalás nélkül tud csalni. Pont ekkora jellemóriás, és ugyanennyire szeret!

De ha neked ez kell, sok boldogságot! Várjuk a következő kérdést, amiben azon nyavajogsz, hogy megcsal.

2021. jún. 17. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
100%

Nálad nagyobb aljas patkányt mondjuk föld nem hordott még a hátán. Se sötétebbet.

Az evés létszükséglet, a szex nem.


Amúgy meg mi a francnak házasodsz, ha csak és kizárólag a farkaddal vagy képes gondolkodni? Igazi gyáva féreg vagy, akinek ahhoz már nincs elég vér a pucájában, hogy a felesége elé álljon és elmondja mi a baja és esetlegesen megpróbálják megoldani vagy ha nem megy, akkor elváljanak, neeeem, dehogy. Hisz sokkal egyszerűbb mindenféle jött-ment nőcskét fszra húzni. Gusztustalan. És még neki áll feljebb, ez a vicc az egészben. Hisz ilyen hányinger jellemmel biztos kész főnyeremény vagy, tökéletes férj, asszonynak meg semmi oka panaszkodni, örüljön, hogy ilyen csődörje van, aki röptében a legyet is megdugja, mert neki az aztán jár és örüljön annak is, hogy “csak” ennyit kap. Fúj.

Komolyan ilyen emberrel, aki így beszél az elvileg szeretett nőről, hogy aljas patkány, frigid pina, ott alszom, ahol tudom és társai, ki az a nem normális, aki egyáltalán szóbaáll???🤮 Ha fizetnének se nyúlnék még bottal sem egy ilyen véglényhez.

2021. jún. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
100%

6-o és 12-es. Te (vagy ti) nem vagy normális. Ha neked ez az értékrended vagy nagyon rossz a tapasztalatod.

Az én exem is ezt csinálta, az utolsónál lebukott, azonnal beadtam a válást, 16 év házasság és egy gyerek után. Ezután derült ki, hogy mindig voltak kalandjai, mindenkinél bepróbálkozott.

Csak, hogy tudd, nekem soha nem fájt a fejem, inkább ő volt aki mindig fáradt volt (utólag nem csoda), mindig kereste a kalandokat, és ezek szerint én nem voltam elég neki. Szóval nem kellene általánosítani, és így ledegradálni a nőket.


Kedves kérdező, nem fog a férjed megváltozni, válj el.

2021. jún. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
11%
Ja, minden egy folyamat. Nálam a félrelépés a legenyhébb módja a törlesztésnek. Én egy komplex, jól felépített életet biztosítok a családom részére, cserébe nulla szexért. Ha valaki férjhez megy, akkor tudjon már arról is, hogy a szex az élet része. Majd ezek után ne sikoltozva, lesápadva keressen állandóan kifogást, hogy miért nem akar szexelni. Itt nem arról van szó hogy ma ne, inkább holnap. Itt arról van szó, hogy ebben az évben már volt egy, ne akarj többet. Persze az élete túl jó ahhoz hogy lelépjen. Bennem meg csak a bosszú vágyat élteti. Egyébként soha nem akartam félremenni, hosszú vívódás volt. Sebaj, nekem jó így is. A csattanó majd öreg korára éri, akkor rúgok bele, amikor már nem lesz lehetősége semmire. Édes tud lenni a bosszú is, minden nap ez tölt fel. Az én életem jó, a gyerek nem vesz észre semmit, mert az anyucijának szuper az élete, nincs szex. Az apja okés, van szex. Minden reggel örömmel kelek fel, hiszen egy nappal közelebb vagyok a slussz poénhoz. Higyjétek el, van az a nő aki ezt megérdemli, annyi mocskosságot követett el. Igazi egoista szörnyeteg, aki az önös érdekei végett bárkit tönkretesz.
2021. jún. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
100%

Arról még nem hallottál, hogy te is ugyanúgy kiléphetsz egy ilyen házasságból? Te miért vagy vele?

Viszont akkor sem kell általánosítani.

Ha egoistának tartod, valószínűleg akkor is az volt, mikor elvetted nem? Szóval akkor is te vagy a szemét. Ezt nem kellene, és ne gyere a gyerekkel, meg hogy ő nem vesz észre semmit, dehogynem. Átmegy a barátaihoz, ott látja, hogy az ő szülei összebújnak, kézenfogva sétálnak stb. Előbb-utóbb megfogalmazódik benne, hogy ti miért nem. Szóval miért nem válasz el most?

2021. jún. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
100%
6 os. undorító dolog
2021. jún. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
100%

Azért az valami egészében gusztustalan és kicsinyes, hogy felnőtt “férfit” a bosszú élteti a saját felesége ellene, azt élvezi és arra veri a farkát, hogy majd jól megbosszúlja a dolgot a gyerekei anyján!! Beteg.

Úgy adod elő, mintha nem te vetted volna el ezt a nőt. Ha nem volt hajlandó szexelni, akkor minek vetted el??? Ha meg az utóbbi időben lett ilyen, akkor nyugodtan megtisztelheted annyival, hogy leülteted és elmondod mi a bajod, nem kell máris más nőt pöcsre húzni. Ha pedig ez nem vezet sehova, akkor szépen el kell válni. Ja, hogy ahhoz már nem vagy elég tökös? Hányinger komolyan. Gyönyörű kis példád mutatsz a gyerekeidnek, csak reménykedjünk benne, hogy véletlenül sem rád ütnek, na meg azt is, hogy szerencsétlenek nem fogják megtudni mekkora féreg, emberi nulla, kicsinyes apjuk van.

Amúgy meg attól, hogy gyerekek, nem kell őket hülyének nézni, egy gyerek is megérzi, ha otthon valami nincs rendben, márpedig nálatok nagyon nincs. Ahogy beszélsz a feleségedről, el tudom képzelni mennyire áradhat odahaza a szeretet…. Ja, nem, mégsem.

2021. jún. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!