Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Menthetetlen a házasságom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menthetetlen a házasságom?

Figyelt kérdés

Feltettem már a kérdést a "megcsalás" kategóriában, de mivel nem igazán kaptam válaszokat úgy döntöttem ide is kiírom.


Nagyon ki vagyok borulva. A férjemnek több éven át viszonyai voltak/vannak mellettem, amiket most tudtam meg. Nem vagyunk olyan rég házasok, tehát már előtte is ezt művelte. Megbocsájtást tekintve számítanak valamit a viszony körülményei?


Szívesen venném olyanok hozzászólásait, esetleg privát üzenteit, akiknek van tapasztalata hasonló helyzettel kapcsolatban. Nem tudom mit kellene tennem. Az is megkérdőjeleződött bennem, hogy szeret e egyáltalán, ha évekig képes volt profin a szemembe hazudni


2021. jún. 16. 19:33
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%
6- os hozzászólás: minimum, hogy szénné csalom.... az igen. Ki tudja, miért olyan a feleséged veled, amilyen. Nézz magadba!
2021. jún. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
61%
Nincs frigid nő,csak ügyetlen férfi.
2021. júl. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
10%

32. Jajjj ez nagyon gyenge volt, főleg mert már lerágott csont. Akkor meséld el ezt egy asszex nőnek is légyszi. Az a nő aki meg szereti a szexet, egy hót béna pasi is a csúcsra tudja juttani. Miért? Mert a nő tudja hogy mit és hogyan akar, ismeri a testét, vágyik az érzésre. Emellett a szexuális vágy is a fejben dől el, egy stresszes, állandóan mindenért parázó nő nem fog ellazulni sosem, így a szex is csak szenvedés neki, nem pedig valami jó dolog. Volt már bőven nőm, nem kell a sallang buta szöveg, hogy gyenge a férfi. Biztos vannak ilyen esetek is, de azt se felejtsd el, van bőven fap*na nő is. Azért az nem egészen úgy működik, hogy minden a férfi dolga, a csodálatos nap megszervezése, kivitelezése, a hangulatos este megteremtése, az idilli lelkiállapot kreálása, majd a tökéletes előjáték, tökéletes aktus és a levezetés. Akkor ezek szerint a nő csak egy tárgy? Mit tesz a nő a jó szexért? Na erre adj választ, ha már a régen lejáratott és égő közhelyeket puffogtatod!


A világ legjobb pasija sem tud mit kezdeni egy gátlásos, frigid nővel, aki a fejébe vette hogy márpedig a szex az rossz. Tudom ritka az ilyen nő, de van, hidd el!

2021. júl. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
100%

27-es baromság. Én mindent megadtam az exemnek, olyant is, ami nekem annyira nem tetszett pl. anál. Soha nem fájt a fejem. Ha menstruáltam akkor is legalább őt kielégítettem, igyekeztem csinos lenni, otthon is mindig igyekeztem rendet tenni, gyereket elláttam, dolgoztam stb.

Mégis mindig volt mellettem más. Akkor most hogy is van ez?


Ha meg neki mégis nem voltam elég "parádés", ahogy írtad, akkor miért nem lehet megbeszélni, miért kell félre menni? Ez gerinctelenség, bunkóság a másik lenézése és sárba tiprása.

2021. júl. 2. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
100%

33-as. Igen és miért vesz a fejébe a nő olyant, hogy a szex az rossz? Mert soha nem volt jó neki. Tehát a nőnek kell tudnia, hogy mi a jó neki, tehát előjáték alatt izgassam magam vagy hogy gondolod? Mint 34-es hozzászólásomban írtam, nem vagyok frigid, szeretem is a jó szexet, de pl az exemmel, akivel 16 évig voltunk együtt, és szinte ő volt az első és egyetlen az életemben azt kaptam, hogy nem volt hüvelyi orgazmusom, nem volt jó, ső sok pózban fájt is, ő mégis ragaszkodott ezekhez a pózokhoz, hiába mondtam neki, hogy nekem úgy kellemetlen.

Aztán elváltunk, és volt egy-két futó kapcsolatom és valahogy kezdett úgy is jó lenni, és volt is hüvelyi orgazmusom. Aztán jött a párom, akivel most együtt vagyunk, hát.... van, hogy egy menet alatt 3-szor megyek el hüvelyivel. Szóval akkor ki is a béna, meg a frigid?????

2021. júl. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
16%
Itt most mindenki erőlteti a saját életét és tapasztalatait. Vannak ultra frigid nők, vannak szolga típusú nők, vannak felvilágosult nők, vannak görcsös nők, laza nők, vannak érző nők, vannak egoista nők, szerethető nők... és férfiakban ugyanez. A lényeg az, hogy milyen a kombináció!
2021. júl. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
74%

Véget ért a nyaralás?

Hetek óta nem írtál ki kérdést.

Hagyjuk,jóvanazúgy neked!

2021. aug. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy menthetetlen!

A házasságod egy rakás 💩

2021. aug. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
0%
Nekem szimpi ez a pali :).
2021. aug. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!