Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Menthetetlen a házasságom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menthetetlen a házasságom?

Figyelt kérdés

Feltettem már a kérdést a "megcsalás" kategóriában, de mivel nem igazán kaptam válaszokat úgy döntöttem ide is kiírom.


Nagyon ki vagyok borulva. A férjemnek több éven át viszonyai voltak/vannak mellettem, amiket most tudtam meg. Nem vagyunk olyan rég házasok, tehát már előtte is ezt művelte. Megbocsájtást tekintve számítanak valamit a viszony körülményei?


Szívesen venném olyanok hozzászólásait, esetleg privát üzenteit, akiknek van tapasztalata hasonló helyzettel kapcsolatban. Nem tudom mit kellene tennem. Az is megkérdőjeleződött bennem, hogy szeret e egyáltalán, ha évekig képes volt profin a szemembe hazudni


2021. jún. 16. 19:33
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
14%
Ez a dolog már túlnőtt egy szimpla váláson. Az emberi lélek érdekes dolog, én is meglepődtem magamon. Az a helyzet, hogy a körülmények és az események megváltoztatják az embert. Akik ismerik a feleségemet béke Nobel-díjat adnának nekem a türelmemért. Mivel a dolog már túlforrt a fazékon, így már a józan ész megoldásait félretettem. Ez a nő az ördög. Brutális ahogyan és amilyen módszerekkel kivégzi a környezetét. Igazat adok nektek, ti az átlagos emberek reakcióit veszitek alapul. Úgy korrekt is lenne. Nálunk valami egészen más van. Részletekbe nem mennék bele. Nem csak mint férfit aláz meg napi szinten, hanem a komplett környezetét is. Már nincs ember aki hozzászólna. Ezt a nőt porig kell rombolni, ő ezt nagyon kiérdemelte! Tönkretette a szüleim, a baráti kapcsolataimat. Egy válással el lehet ezt intézni? Ami meg a hab a tortán, hogy mindig más a hibás, vagy pedig gyilkos módon passzív. Egyszer voltam vele pszichológusnál, aki azt mondta nekem, hogy ő ilyet még nem látott. Ezek után én a farkam után megyek? Ugyan már!
2021. jún. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez igaz, amit a 21-es hozzászólásban írsz, akkor menekíteni kellene a gyerekeket onnan.

Akárhogy is csavarod a dolgot, nem normális amit csinálsz.

Az a baj, hogy Te már csak magadat nézed, lehet hogy ő maga az ördög, de te meg önző vagy akkor. Pont ezért kellene elválni, és hagyni egyedül.

2021. jún. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
93%
21 Ez mind rizsa. Ha ennyire elviselhetetlen a kedves feleséged és maga az “ördög”, akkor mi a búbánatnak vagy vele, minek teszed ki ennek a gyerekeid es főleg mi a jó istennek vetted feleségül?? Ja tudom, akkor még minden tökéletes volt, házasság után meg hirtelen minden kibukott. Ez mind mentegetőzés, ha ennyire menthetetlen és szar a házasság, akkor szépen el kell válni, akkor sem a megcsalás a megoldás, de tagadhatatlanul egyszerűbb…
2021. jún. 19. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy azert undok az asszony,mert pontosan tudja miket muvelsz a hata mogott.Lehet, azert utasit el, mert gusztustalan vagy,apolatlan, budos stb stb.Es igen, az is lehet, hogy a feleseged valoban egy serult szemelyiseg,de akkor tenyleg miert nem valsz el, miert nem mented meg a gyerekedet, mielott ot is tonkreteszi lelkileg? Jaaa! Hogy gyerekneveles mellett nem tudnal eljarni ku*vazni?Es a vegen meg neked kellene a haztartassal is torodni? Annyira azert nem rossz az asszony, ugye?
2021. jún. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
100%
Most latom,hogy mar senki sem az eredeti kerdesre valaszol.Nagyon eltertunk a kerdezo problemajatol.
2021. jún. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
26%
24. Ezzel a tehetséggel írhatnál könyvet!
2021. jún. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
0%
Hogy a témára is válaszoljak: egy férfi azért lép félre, mert vagy mennyiségben vagy minőségben nem kapja meg otthon azt, amit szeretne. Felesleges itt találgatni meg kombinálni. Attól hogy te azt hiszed hogy hú de parádés a férjeddel a szex, az csak a te világodban érvényes. Lehetsz te bombázó is, semmire sem garancia, sőt! A válás témát meg hagyjuk már, aki akar az váljon, aki meg nem, az meg ne. Sőt, az a nő aki fap*na, maradjon csöndben, mert az a minimum hogy a férje máshoz jár, és örüljön hogy megmarad neki a családja.
2021. jún. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
100%
Max egy beteg elméjű, gerinctelen, gyáva féreg áll hozzá úgy, hogy a minimum, hogy felre járok és örüljön, hogy van családja. Gusztustalan. Ő vette el azt a “fap*inát”, akkor a, vagy nyissa ki a száját és beszélje meg a problémát (igen a száját használja, ne a farkát) b, vagy viselje el, ha szeret szenvedni vagy c, váljon el és utána azt töcskölget, akit akar. De egy házasság KÉT emberről szól és eggyel sem többről, a másik háta mögött félremenni meg a világ egyik legundorítóbb dolga.
2021. jún. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
Hogy derült ki? Nagyon sajnálom, ez szörnyű érzés lehet....
2021. jún. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
100%
27-es: idióta a meglátásod, és korlátolt vagy. Hogy miért? Először is a problémákról beszélni kell. Másodszor pedig, nagyon sokszor hiszi azt a férfi is, hogy egy félisten az ágyban...aztán apukám, kiderül, hogy közelében sincs. Korlátoltan látod és be vagy szűkülve
2021. jún. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!