Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Parom teljesen korlatoz mindenben es semmit nem enged, amit szeretnek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azzal kezdodott, hogy megszabta hogy melyik baratommal talalkozott es igy mar parral meg is kellett szakitanom a kapcsolatot. Nem mehetek nelkule sehova sem, mert hogy o sem megy nelkulem, ami persze nem teljesen igaz. Komolyan lehet az en gondolkodasommal van baj, de szerintem nem kellene minden percunket egyutt toltenunk, hanem kulon is kellene tolteni egy kis idot. A multkor peldaul mondtam neki, hogy elmennek a baratnoimmel unnepelni, erre o mondta hogy persze menjek, de ugye johet o is? Most erre nem mondtam azt, hogy nem. Mit tegyek?

2016. máj. 7. 17:29
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Dobd ki
2016. máj. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
*talalkozhatok, bocsanat
2016. máj. 7. 17:30
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Na szerinted mit kell tenni ez esetben, ha korlátoz és a tulajdonának tekint? :) :D Hülye kérdés.
2016. máj. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Így szokott kezdődni a bántalmazó kapcsolat... Megszabja, mit csinálhatsz, és ha nem azt csinálod, majd jön a verbális, vagy fizikai erőszak... Egy idő után tiltja, hogy kilépj a házból, nem mehetsz dolgozni sem, inkább maradj otthon, bevásárolni sem mehetsz, nem használhatsz telefont, internetet, nem tarthatod senkivel a kapcsolatot. Készülj :)
2016. máj. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Jaj kedves utolso ez mar sajnos most kezdodik, de nem gondoltam volna, hogy ilyen komoly a dolog es mindig ugy erezteti velem, hogy ez igy a helyes. Csak az a baj, hogy nagyon szereti.

Koszonom a valaszokat!

2016. máj. 7. 17:42
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Lába se érje a földet
2016. máj. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne halogasd a kidobást. Csak nehezebb lesz.
2016. máj. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 pörölycápa ***** válasza:
100%

Csak csatlakozni tudok az előzőkhöz, MENEKÜÜÜÜÜLJ!!!!

Ez így NEM normális a legkisebb mértékben sem, egy jó kapcsolatban a felek nem korlátozzák egymást. Az exem is próbált korlátozni abban, hogy mikor mit csinálhatok, a jelenlegi párom meg kb kiröhög ha engedélyt kérek valamire, merthogy ő nem az apám, azt csinálok amit akarok, nincs joga semmit sem megtíltani nekem. És igaza van, tényleg nincs.

2016. máj. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%
Akkor maradj vele, de shut up and don't hysteria!
2016. máj. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!