Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy élte meg a 2,5 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy élte meg a 2,5 éves gyereketek a válást? Megviselte?

Figyelt kérdés

#válás gyerek
2021. aug. 1. 13:24
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
Természetesen. Buta kérdés.
2021. aug. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miben nyilvánult meg?
2021. aug. 1. 13:33
 3/8 anonim ***** válasza:
26%
Nem is váltunk meg nem is volt soha gyerekünk. Hogy lehet ekkora baromságot kérdezni? Gondolod, hogy annyira körülötted forog a világ, hogy a teljesen egyedi esetedből általánosíthatsz az egész internetes olvasóközönségre? Ráadásul annyira specifikusan, hogy dettó pont 2,5 éves? Ha már 2,4 vagy 2,6, akkor kuka? Szerintem keress fel egy elmeorvost, amíg nem késő....
2021. aug. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nyugodtan írhatnak 2,4 és 2,6 éves gyerekek szülei is... 😀 Te amúgy minek válaszolsz, ha ennek az élethelyzetnek a közelében sem vagy?
2021. aug. 1. 13:53
 5/8 anonim ***** válasza:
96%
Ennyi idős gyerek szinte fel se fogja, főleg, ha jól kezelitek és sűrűn látja az apját is. Minél idősebb, annál többet fog fel, és jobban megviseli.
2021. aug. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ebben bízom én is, de több helyen olvastam, hogy minél kisebb a gyerek, annál jobban megviseli, ha nem is fogja fel tudatosan a dolgokat... Remélem, nem így van.. Ezért voltam kíváncsi, hogy aki már átment ezen az élethelyzeten, az mit vett észre a gyermekén.
2021. aug. 1. 15:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Az első három évben érdemes az ilyesmit lerendezni. Utána már nehezebb, főleg, ha kötődik az apjához.
2021. aug. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

4- azért válaszol, mert hosszú már a nyári szünet, jobb dolga meg nincsen...


Pont, hogy minél előbb válsz, annál jobb. Egy 2.5 éves még nem olyan nagy, ő is azt szokja meg, ami van. Nem gondolja túl, még nincs abban a korban, amikor azt hiszi, hogy a föld forgása is miatta van (ez nem fikázás, van ilyen időszakuk, mikor azt hiszik minden miattuk van, pl. ha meghal egy rokon, akkor azt hiszi, hogy neki kellett volna valamit másként csinálni és az segített volna stb.), akkor jellemző, hogy magát hibáztatja a kisgyerek stb.

2021. aug. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!