Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi a teendő akkor, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő akkor, ha valaki nem érti meg, hogy nem akarok vele találkozni?

Figyelt kérdés

Elköltöztem a férjemtől régebben, elindítottam a válást.

Ő mindenáron haza akar jönni külföldről, amit megtehet persze, hiszen itt él a családja. Viszont én leszögeztem, hogy nem szeretnék találkozni vele semmiképp. Egyelőre úgy tűnik, nem nagyon érti meg, hogy ennyi volt. Az a helyzet, hogy kicsit félek is, mert agresszív volt velem, amíg ott éltem vele.

Itt semmi fennakadást nem szeretnék vagy problémát miatta.

Köszönöm a segítséget.


2021. aug. 2. 17:32
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Amennyiben nem az olasz maffia fejének a nője voltál, elég, ha nem tudja, hogy hol laksz.

Ha tudja, az kínosabb, hisz bűncselekmény hiányában nem tilthatod meg, hogy odamenjen a lakásodhoz.

Ellenben nem vagy köteles beengedni, szóval nem akkora probléma ez.

2021. aug. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem akkora probléma, de valamiért parázok ...
2021. aug. 2. 17:53
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Vélhetően nem egy nőverő vadállat, szóval egyszerűen állj ki magadért és ne engedj neki.

Onnantól kezdve, hogy nem hátrálsz meg, teljesen mindegy, mit ért meg, mit nem ért meg.


Ha kell önvédelmi tipp, dobj privit. (bár 99%, hogy erre semmi szükség, gondolom csak emberkedik)

2021. aug. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Fent írtam, bántott korábban többször.

Egyszer egy veszekedés után nem akartam vele csókolózni (...), erre hátba rúgott ...

2021. aug. 2. 18:08
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az kemény. Én biztos elköltöznék és tartanék magamnál gázsprét is. Sajnálom, mást nem nagyon tudsz tenni, amíg vér nem folyik.
2021. aug. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ami még eszembe jutott, hogy zaklatásért feljelentheted, de azt bizony kemények dokumentálnod és bizonyítanod kell, különben nem mész vele semmire.
2021. aug. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Itt vannak a Szüleim, a kedves családja pedig 300m-re lakik.

Talán nem lesz gond.

2021. aug. 2. 18:19
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmikepp se gondold meg magad. A nem az nem.
2021. aug. 3. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#8

Rendben, persze.

2021. aug. 3. 07:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!