Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyenkor mi a teendő? Egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi a teendő? Egy lány és egy fiú egy suliba járnak, naponta találkoznak, és járnak is. Hogy lehetnék jobb, mint az a másik fiú?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szóval én nagyon régóta szeretem ezt a lányt, szerettük egymást, de ritkán találkozhattunk. Aztán most a suliból összejött valakivel, és nem tudom, mit csinálhatnék, hogy a lányt visszaszerezzem? Mert ők minden nap találkoznak, minden nap együtt vannak, és a suli mellett lakik a fiú, szóval még utána is könnyen együtt tudnak lenni. Én meg alig-alig tudok találkozni a lánnyal már, főleg neten beszélgetünk. Én 19, lány 15, a fickó 18.


2009. dec. 8. 11:23
 1/3 anonim ***** válasza:
keress egy korban hozzád illő lányt,azt a csitrit meg felejtsd el
2009. dec. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jobb csak úgy lehetsz, ha a lány azt gondolja, hogy te vagy a jobb. Ha mást választott helyetted, akkor nem így gondolta. Feltehetően olyan fiúra volt szüksége, aki mindig mellette van, átöleli, ha szomorú, közös programokat lehet vele csinálni, szeretkezni, etc. Ne haragudj, de a netes beszélgetés az nekem sem lenne igazán perspektíva, én is a hús-vér kapcsolat híve vagyok. (lány vagyok)
2009. dec. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem erről van szó. :) Én tudnék Vele találkozni, csak hetente 1-2 alkalommal, általában. Ő nem nagyon akar velem, ez itt a gond... Főleg, mióta ez a faszi van.
2009. dec. 8. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!