Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért tartottad meg a válás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartottad meg a válás után a férjezett neved?

Figyelt kérdés
2021. aug. 6. 13:41
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nekem is több kolléganőm van aki elvalt több éve, és a férjezett néven van, ezért érdekel, hogy miért? Van akit megcsalt a férje és mégis 😳
2021. aug. 7. 12:26
 12/15 anonim ***** válasza:
56%
Kérdezd meg őket.
2021. aug. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Már kérdeztem rá 😀a többség a megszoktam meg a sok utanajaras mögé bujik.
2021. aug. 7. 14:42
 14/15 anonim ***** válasza:
89%

Anyám is ilyen volt.

1. Ciki lett volna visszavenni a lánynevét, azon okokból, ami az előző oldalon elhangzott.

2. Ügyet intézni macera, nem volt kedve utánamenni.

3. Kicsinyes bosszú, hogy apám elhagyta, de ezt nem veheti el tőle. Pl mikor egyszer vmi láthatásos megbeszélésen ott volt az új nő, neki is úgy mutatkozott be, hogy Tóth Béláné...

4. A munkahelyén addigra úgy ismerték, hogy Tóth Mari vagy Tóthné, és nem Kovács Mari, mint lánykori. Emiatt se akarta.


Végül 20+ év után vette vissza a lánykori nevét, mikor a szülei meghaltak, amolyan "őrizzük meg apám nevét" módon. Meg neten megismerkedett valami külföldi pasival, akinek az istennek se bírta elmagyarázni, hogy miért ez a neve. Ez döbbentette rá, hogy ez tényleg ciki. :D

2021. aug. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
😂😂Már bocsánat de az milyen bosszú, hogy a másik nőnek így bemutatkozni?! Ez inkább neki volt ciki, hogy nem az új párnak. Legalábbis az én véleményem szerint ciki.
2021. aug. 10. 17:36
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!