Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A te hazassagod miert ment...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A te hazassagod miert ment tonkre?

Figyelt kérdés
2008. dec. 10. 11:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
99%
Az enyém 7év után kezdett nagyon rossz lenni,az ex nagyon elkezdett inni és ilyenkor olyan volt mint egy állat,nőkhöz járt válogatás nélkül mindegy volt hogy ki az,a havi fizetésból csak a gyerekre járó családi pótlékot kaptam meg, ő rajtam és a két gyereken élősködött.Ezt még kibírtam így 3évig,de mikor a gyerekeket fenyegette akkor abban a pillanatban otthagytam.Ez már 10éve történt de a mai napig nem bírja elviselni azt hogy elváltam tőlle,pedig neki és nekem is új családunk van.Akkor kellett volna megbecsülni mikor még eggyütt voltunk nem utólag.
2008. dec. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%

6 évig tartott,nagyon szerettünk volna gyereket,de nem jött össze.Elhidegültünk egymástól,mindketten találtunk a házasságunk alatt másik társat akivel jelenleg is vagyunk.Jó viszony maradt köztünk,ha találkozunk örülünk egymásnak.Mindkettőnknek van már gyereke,de mással.

/na lehet lepontozni,mert nem szidom a volt férjem/

2008. dec. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Én felfelé pontoztalak :))
2008. dec. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
99%
Nálunk a korkülönbség okozta a problémát (12 év, végén már nem egymással, hanem egymás mellett éltünk.
2008. dec. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

Én előre elnézést kérek, hogy nem a kérdezőnek válaszolok, de én még házas vagyok, 2. babánkat várjuk és most nagyon boldog vagyok. De 2 lábbal a Földön állok, ezért nagyon hasznos a kérdésed, köszönöm szépen, mert elolvasom a többiekét és próbálok okulni belőle.

2. válaszadó, én is felfelé pontoztalak! :-) és eddig mindenkit, mert szerintem ebben a témában minden info hasznos. (Kivéve az enyémet....)

2008. dec. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
A második vagyok.Nem a kérdésre válaszolok,bocs.Nem kellett volna ideírnom ezt a lepontozósat,csak rosszul esett,hogy egy előző kérdésben,ami szintén válásról szólt le lettem pontozva.Pedig megértettem a kérdezőt,mert egyszer én is voltam az ő helyében,és én is kitartottam.Nem bántam meg,hogy nem vágtunk a volt férjemmel kígyót békét egymás fejéhez,mindkettőnknek könnyebb volt így.Végül is én is csaltam,engem is csaltak.Nekem jó érzés,hogy a férfi akivel egyszer együtt akartunk megöregedni,még mindíg visszaköszön az utcán,és kedvesen beszélget a gyerekeimmel.
2008. dec. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk vagyon-problémák voltak,szüleim egyszerű városi munkás emberek,anyósomék pedig tele voltak pénzzel,föld,hétvégi ház,szőlő stb.Anyósom addig ette a férjem fejét amig elkezdett inni és mire a gyerekünk megszületett szét is váltak útjaink.Ez tíz éve történt,azóta én boldog házasságba élek,férjem és fiam imádják egymást,volt férjem tolószékben élvezi vagyonát volt anyósommal együtt.
2008. dec. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Koszonom, hogy valaszoltatok. Remelem, mindenki megtalaja az igazi boldogsagat az eletben.Nekunk 3 honapja szuletett kisbabank, de sajnos egyre tavolabb erzem tolem a ferjem. Imadja a fiat, de tul egoista, es raadasul mindenben az anyosomat partolja, nekem sosincs igazam vele szemben...ezert szerettem volna masok tapasztalait olvasni, es egyben elgondolkodni kicsit.
2008. dec. 10. 15:18
 9/13 anonim válasza:
100%

Nálunk négy év után mondták ki a válást! Megkönnyebbültem!

Sajnos nálunk főleg a kisfiunk születése rontotta meg a házasságot. Az exem nehezen viselte, hogy már nem tudtam annyi időt tölteni vele, mint a picúr születése előtt. Idegessé, agresszívvé vált, amikor megütött, akkor eldöntöttem, hogy elválok tőle. Azóta sokkal boldogabb, nyugodtabb az életünk. Mindenkinek azt tudom mondani, hogy ami nem megy, azt nem kell erőltetni!!!!!! Üdv. Lenke

2009. jan. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Sajnalom, hogy igy tortent, es remelem, azota megtalaltad az igazi parod!
2009. jan. 21. 22:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!