Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Gyakori a szülés utáni válás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakori a szülés utáni válás hűtlenség miatt?

Figyelt kérdés
2021. szept. 16. 20:30
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
38%
Sajnos egy pasi se emel szobrot ha megszülted a gyerekét, csak azt nézi, hogy milyen nagy tehén lett a nője, és hol tudna kapni egy kipihent, vekony, tettrekész nőt
2021. szept. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
82%

1


Férfiként én szégyellem magamat a magad fajták miatt..még akkor is a szexet nézitek mikor a nő 9 hónap után kihordta a gyerekét. És azért úgy 3-4 éves korig elég sokat kell foglalkozni a gyerekkel, és ha emellett a nő még dolgozik is akkor pláne semmi ideje nincs arra hogy úgy nézzen ki mint egy modell.

2021. szept. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
74%

1. A pasik teszik ilyenné őket a kölykükkel. Eleve nem is ők szulik meg nem ők szoptatják ea javareszt el se látják, eletben sem maradna az utód ha rajtuk múlna.


A pasik amortizálják le a nőket.


Szoval..

2021. szept. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
98%
Egy ELTE felmérés szerint, a terhesség 2. fele, és a gyerek 1. szülinapja közti időben van a legtöbb esetben az első félrelépés a pasik részéről.
2021. szept. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
92%
Én kitartottam mellette amíg felszedett pár kilót. De ne aggódjatok, utána lefogyott és ő hagyott el valaki másért. :D
2021. szept. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
86%
Én is kitartottam mellette, annak ellenére, hogy felszedett 30 kilót. Aztán utána még 20-at, akkor már nem...
2021. szept. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
53%
4. Tudósok szerint meg amikor már "életképes" az egyed (azaz még nincs foga, nem tud jarni)onnanstol indul el a szétválás (egyedfejlodes, biologiai szemmel nézve)
2021. szept. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:

*jav

(Azaz már van foga, tud járni)

2021. szept. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
5%

2 es nagy bősz megmondó, egyelőre nőként írtam le a véleményem, hogy hogyan gondolkodnak a férfiak

1 es voltam. Nagy sült tök vagy

2021. szept. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
95%
Tenyleg vannak pasik akik akkor is felrejárnak mikor az asszony bent van szülni.
2021. szept. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!