Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyire gyakori, általános...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori, általános manapság a megcsalás, hűtlenség?

Figyelt kérdés
2016. márc. 21. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
Mindig is gyakori volt, főleg a nőknél. Csak ők letagadják, a férfiak meg dicsekszenek vele. Ezért tűnik úgy mintha fordítva lenne.
2016. márc. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%
Mindig is az volt, csak manapság már a nők is dicsekednek vele, régen meg inkább felakasztotta magát, mint hogy bevallja.
2016. márc. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Persze... Régen a nők is jártak bordélyba, nem a családapát szórakozása volt.

Ja bocs, mégsem.

Most a válások 70%-át nők adják be, a félrelépős társkereső oldalon meg 1 nőre jut 82 férfi.


A pasik szerint a megcsalás nem gond, amíg csak dugják a nőt, de nem szeretik.

Kivéve ha a nejük lép félre, akkor természetesen válóok.

A nők visznek bele értelmeket. Sokan nem félrelépni akarnak, hanem keresik a férjük utódját.


Elég eltérő, ki hogy áll hozzá.

2016. márc. 22. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%

Jót röhögtem a válaszodon.

Nem kell ahhoz bordélyba járni, hogy valaki félrelépjen.

Komolyan azt hiszed, hogy még Józska tolta a prostit, addig a felesége otthon ült és nézte a TV-t, mintha minden rendben lenne?

Nagyon kis aranyos vagy, de

ugyan úgy tartott szeretőt..

A 70%os arány meg semmit nem jelent.

Ismerjük a nőket, amrlyik szeretőt tart, onnantól kezdve fúrja a párját és minden baj, amit a férj tesz.

2016. márc. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát nekem az a tapasztalatom, h elég gyakori. Férfiakról nem hallok sokat de a nők ha találnak olyan pasit aki leveszi őket a lábukról (persze tisztelet a kivételnek) lefekszenek vele még akkor is ha van barátjuk. Van egy olyan ismerősöm aki elég nagy Casanova és szokott mesélni, én azóta teljesen reményvesztetten tengetem a napjaim és nem is keresek partnert csak alkalmikat!
2016. márc. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!