Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ütközik a hétvégi idő együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ütközik a hétvégi idő együtt töltèse a válással?

Figyelt kérdés

Férjemmel válni készülünk. Van egy közös kislányunk és várom a következő kislányt.

Hétvégén együtt szoktunk lenni. Elvisz minket magához . Ez a váláson nekem rossz pont lehet ? Kerülhetek emiatt bajba?

Előre is köszönöm a válaszokat.


2021. nov. 16. 20:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem számít.
2021. nov. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne neked ez rosszpont? Mire gondolsz?
2021. nov. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mi van?
2021. nov. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem van egy pasija, akihez jár a hétvégén. De ez nem számít
2021. nov. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ez a magánügyetek. Ti a bíróságon egy jogi kapcsolatot készültök megszüntetni. Semmi közük hozzá, hogy milyen a viszonyotok, vagy mennyi időt töltötök együtt.

Minek váltok, ha hétvégente együtt vagytok? Én nem tudom elképzelni, ha terhesen eljutottál vele a válásig, akkor hogy tudsz jópofizni vele minden hétvégén.

2021. nov. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
96%
Ki visz el hétvégére?
2021. nov. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

A volt párommal tartjuk így a kapcsolatot.

Egyebkent hogy miért jutottam el idáig? Hogy válok terhesen? Mert nem működtek kettőnk közt a dolgok. Időközben rájött hogy neki fontos a család. És megpróbál más emberként viselkedni. Úgy ahogy egy apához és egy "férjhez" méltó..

El szeretnék válni tőle. Hiszen már elindult az eljárás is és így lesz a legjobb. .Addig is össze járunk. Aztán lehet hogy válás után néhány hónapra vagy évre szupi család leszünk.

2021. nov. 16. 21:27
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én egyre kevésbé értem...
2021. nov. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
92%
Sok a képzetlen válaszoló. Nem értitek, hogy mindenkinek az a legjobb, ha a válás közepén jön a gyerek és a hétvégeket a férjjel tölti a család, egy későbbi szupi család reményében.
2021. nov. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
91%

Igen. A bíróság megtiltja a váláskor, hogy a felek jó kapcsolatban maradjanak egymással. Kötelező az utálkozás, veszekedés. Ha verekedtek is, az illetékfizetéstől is eltekintenek. Máskülönben fizethettek, hisz túl jóban vagytok, válnotok sem kéne, csak az idejüket raboljátok.


(Nem. Csak trollkodok, de gondolom, te is)

2021. nov. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!