Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért ilyen legtöbb feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen legtöbb feleség amikor elválik férjétől kifosztja teljesen amikor elválik férjétől?

Figyelt kérdés
2021. nov. 22. 11:46
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
47%

A fizetés 15-25%-át ítélik meg. Nettó minimálbér ma 100 körül lehet. A többi már csak matematika.

Nem kötelező szülni, természetesen, én pl egynél többet nem is fogok pont ezekért. De a kérdés egy férfihisztiből indult ki, ezért a férfiak felelősségére helyeztem a hangsúlyt. Nyilván a nőknek is ugyanúgy van, női hisztinél mást írtam volna.

2021. nov. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
53%
Mert ilyen természetük természetük ilyen.
2021. nov. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
83%

Magyarországon csak a házasságBAN szerzett vagyon feleződik válásnál. Azaz ha feleségül veszed Gizikét és előtte van 60 milliód, akkor másnap elválva semmit sem kap. Ellenben ha 20 évig házas vagy, vesztek közösen egy házat, akkor ott már feleződik. De ha a feleséged szülei elhunynak és rá hagynak 20 milliót, az szintén nem feleződik.

Nagyapám igazi HAZAFI, FÉRFI, ő teremtette meg a földet is amin sétálnak az emberek - szerinte. A valóság az, hogy nagyanyám a saját anyjától (dédimtől) kapta a lakást, amiben mai napig élnek :) Ha így 70 év házasság után nagyim úgy döntene, hogy elválik, akkor övé lenne a ház (nyilván a ráfordított felújítási költségek felét ki kéne fizetnie nagyapámnak). Szerinted ezzel ki van fosztva?

Szintén anyám egy lakást kapott házasságra (ajándékba, apám neve sehol sem volt feltüntetve). Apám egy munkanap szépen kipakolta (még a plüsseimet is, ami jó állapotban volt...) és vitte az új nőjéhez. Majd 1 év múlva (amikor onnan ki lett baccva) pattogott, hogy anyám kisemmizte és örüljön, hogy maradhatott a lakásban.

Ezek szerint anyám meglopta, kisemmizte apámat?

2021. nov. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
0%
23 Ez sem minden esetben igaz, tudok olyat ahol a férfi örökölt lakást…mégis most az ex asszony terpeszkedik benne, mert a gyerekkel nem tudott volna hovamenni…. Groteszk, hogy a férfi max lakás használati díjat kaphat a saját lakása után amit örökölt.
2021. nov. 23. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
76%

23. Én úgy tudom, ilyen nincs. Valószínűleg a gyerekét nem teheti ki.

Nálunk is úgy volt, ahogy 23-as írta. Én örököltem, így az enyém a bíróság szerint is, plusz gyerektartás. Az exem szerint meg gonoszul kisemmiztem.

2021. nov. 23. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!