Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Akik 1 év alatti gyerekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik 1 év alatti gyerekkel váltak, hogy vészelték át?

Figyelt kérdés

Pár hónapja született meg a gyermekünk, eléggé megromlott a kapcsolatunk, igaz már a terhesség alatt is voltak konfliktusaink. (Nem erőltettem rá a babát még mielőtt…)

Szülés előtt pár héttel merült fel bennem először a válás gondolata. Azóta egyre biztosabb vagyok benne, hogy nincs közös jövőnk.

Ha van itt olyan aki hasonlóan pici babával vált el, írna picit róla? Lelki és gyakorlati részek is érdekelnek.



2021. dec. 2. 14:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%

A pasi otthagyta neki a házat korrektul latogatja a gyerekeket es korrektul fizeti a gyerektartast.


Igy.

2021. dec. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
*mindkettejuknek uj párja van már amugy.
2021. dec. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

70%-ban enyém az ingatlan amiben jelenleg élünk. Az ingatlan tehermentes, nincs csok, babaváró és egyéb, plusz ki tudom fizetni a rá eső részt.

Nem az anyagi részre várok tippeket. És inkább olyanok válaszát díjaznám, akik benne vannak/voltak, nem olyanokat aki ismer valakit, aki ismer valakit, akivel megtörtént.

De köszönöm, hogy időt szántál rám ☺️

2021. dec. 2. 16:03
 4/18 anonim ***** válasza:
94%
Így már jobban indulsz ha a körülmények adotttak akkor csak azt lesz nehéz megszoknod, hogy mindig 100% ban toppom kell lenned hiszen csak te vagy a gyereknek.
2021. dec. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Pont ez a probléma egyik forrása, hogy nem foglalkozik a gyerekkel.
2021. dec. 2. 16:28
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Akkor sajnos ez van, ha együtt éltek sem törődik vele akkor később ha mashol lesz, x km-re akkor mèg annyira sem fog.

Lathatas ilyenkor mèg az anya jelenlétében szokott történni.

2021. dec. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
54%
Kifejtenéd kicsit bővebben a részleteket? Milyen konfliktusaitok voltak a terhesség alatt? Mikor kezdődtek? Mi változott a szülés után?
2021. dec. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Ez miben fontos a kérdésem szempontjából? Nem a múlt a kérdés hanem a jövő.
2021. dec. 8. 19:13
 9/18 anonim ***** válasza:
78%
Ilyen esetben nyilván a múlt határozza meg a jövőt. Segíteni szerettem volna, talán rajtad is segítene, ha beszélhetnél róla, könnyebb lenne dönteni, hiszen névtelenül teszed és mi is könnyebben tudnánk tanácsot adni. Csak ennyiben "fontos a kérdésed szempontjából", mivel ezeket emlegetted.
2021. dec. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem kamu kérdés, ha ennyire nem akar a részletekbe merítkezni. Néma embernek senki nem érti a szavát, így tanács sem adható.
2021. dec. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!