Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Az lehet váló ok, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lehet váló ok, hogy nem akarok 2 gyerekkel falura költözni, mert nem tudok vezetni?

Figyelt kérdés
Férjem nem hajlandó az örökölt házát eladni. Én nem tudok vezetni, nem is akarok, nem nekem való. Az ő álma teljesülne, de 3 másik ember életét nehezítené meg ezzel. Ovis gyerekeket 90%-ban én látom el, minden a városhoz köt, nagyszülők is. A faluban semmi nincs, csak távolabbi rokonok, se egy barát, mindent városban kell intézni, távolsági busszal 2-3 óra menne el az időből.

2021. júl. 30. 21:58
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
83%
Kompromisszumot kell kötni. Leültél vele beszélni?
2021. júl. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
66%
Uristen, nekem valook lenne, en nem mennek. Elzarjatok magatokat mindentol.
2021. júl. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Folyamatos téma köztünk, ő befeszül azon, hogy egyedül költözik, én befeszülök azon, hogy nem vagyok hajlandó feladni a városi kényelmet, ahol minden van, pláne 2 gyerekkel, jóformán egyedül, mert sokat dolgozik.
2021. júl. 30. 22:10
 4/35 anonim ***** válasza:
84%
Én sem vezetek, gyerekkori trauma miatt. Hogy fogsz majd onnan bejárni dolgozni és hová? Nem mennék. Ha nem hajlandó eladni, adja ki, ha van aki kimenne oda az isten háta mögé. De nem kényszeríthet benneteket oda.
2021. júl. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
80%
A válóok valódi oka már megvan a felszín alatt, az hogy nem tudtok nyugodtan beszélni, vagdalkoztok, megértés, a másik álláspontjának az elfogadása helyett mindenki a saját nótáját fújja. Ez most csak egy kiváltó esemény, de nem ez az igazi probléma a kapcsolatotokban.
2021. júl. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
36%
Milyen állapotban van a ház? Művelhető a kert?
2021. júl. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
25%

Családsegítő szolgálat - első körben. Házhoz is kijönnek, de arra készülj fel, hogy max. egy héten egyszer. Az nem sok.


Ha nagyon nem bírnád a stresszt, esetleg hívhatod a 116-123-as telefonszámot is, vagy írhatsz nekik. A hívás ingyenes. E-mailt is lehet nekik írni.


Ui: valószínűleg bírósági tárgyalásra kell készülnöd. Hát nem lennék a helyedben, az biztos...

2021. júl. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
83%
#6 Nem mindegy? A kérdező nem akar falura menni, két kisgyerek mellett még kertet is művelni. Aztán majd dolgozni ugyanúgy el kell járnia amikor már mindkét gyerek ovis. Egy igazi városi ember számára a falusi élet pokol. Gondolom, nem úgy házasodtak hogy a férje már akkor is falun képzelte az életüket, ő meg városban.
2021. júl. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
A ház jó, a kert művelhető, de a kertészkedés nem nekem való, ő viszont szereti.
2021. júl. 30. 22:19
 10/35 A kérdező kommentje:
7-es, nem értem, minek a családsegítő, vagy mikor? Ha segítség kell, én inkább vmi mediátorra gondolnék.
2021. júl. 30. 22:22
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!