Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Jól látom, hogy ma már nyugodt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól látom, hogy ma már nyugodtan lehet csalni, mert úgysem válnak el a feleségek főleg amíg nagyon kicsi a gyerek és nem tudnak visszamenni dolgozni és ott a hitel is?

Figyelt kérdés
2021. dec. 3. 11:11
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
97%

"Ma már"?

De, ma már elválnak.

2021. dec. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
90%

A férjek sem szeretnek elválni, amikor már ott a közös élet, gyerek, esetleg közös hitel és kényelmes együttélés. A szex miatt a legritkább esetben borítanak.

úgy valahol meg is tudom ezt érteni, semmi garancia nincs arra, hogy egy válás után, az új angyalkával vagy csődörrel nem csömörlik-e meg a szex ugyanúgy 5-10-15 év múlva, vagy esetleg kiderül, hogy a szex ugyan jó, de együtt élni már nem..

2021. dec. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem válnak el. Nézz körül a KSH oldalán.
2021. dec. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
88%

A válások 70%-át a feleségek kezdeményezik.

Hülyeség amit írsz.

A hitel meg ugyanúgy kétfelé oszlik, mint az ingatlan értéke.


A válás egyébként általában totál anyagi csőd mindkét félnek, csak erről nem szokás beszélni.

2021. dec. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
76%

Igen, tudom, hogy rengeteg válás van, de szerintem még több pár él úgy, hogy pont az anyagi csőd vállalása miatt inkább együtt maradnak egy testvéri, lakótársi kapcsolatban. Ami akár még kivitelezhető is, ha amúgy békében élnek egymással. Újrakezdeni a bizonytalanra mondjuk 50 évesen, hát nem tudom, nehéz döntés, az biztos.

2-es voltam.

2021. dec. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
14%
Ezért kell nálad csóróbb nőt elvenni, és elmagyarázni neki, hogy ki a főnök!
2021. dec. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Elsősorban a fiatal korosztályra vonatkozik a kérdés, nem az 50-60+ra
2021. dec. 3. 11:34
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul látod.
2021. dec. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Pont a fiatal korosztály fog elválni ilyen okból, az 50-60-as már nem. Egyébként önellentmondásba keveredtél, mert az 50-60-asokra nem jellemző a nagyon kicsi gyerek. :D
2021. dec. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
2%

70%?


És arról tudsz, hogy ha a nők idióták és minden esetben ők szaladnak a bíróságra, mert akkor elmondhatja hogy ő vált és nem tőle váltak el?:D

2021. dec. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!