Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 350 ezer nettóból 2 gyerek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

350 ezer nettóból 2 gyerek után kb.mennyi gyerektartást állapíthat meg a bíróság?

Figyelt kérdés
2021. dec. 22. 20:28
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom a te gyerekeid milyenek de az enyémek cipője mondjuk 2 naponta nyakig sárosak őszi vagy tavaszi szezonban. De nem kell 4 db.

Én is hasonlóan keresek,de ha én is csak 50 et adnék bele éhenhalnánk.Szerintem senki se csak a minimumot akarja megadni a gyerekeinek nem?

Nyílván nem lesznek nála,apuka szerelmes lett,most mindene az új nő.

2021. dec. 22. 20:55
 12/44 A kérdező kommentje:

#8: Vedd úgy, hogy most fizeted a tanulópénzt


Hidd el én fizetem.


A gyerek is fizesse?

2021. dec. 22. 20:56
 13/44 anonim ***** válasza:
64%
kb. 60.000 gyt+ 30.000 csp.+ 20.000 adókedvezmény. Ennyit kapsz összesen a gyerekekre. Ha átlag magyarként éltetek, márpedig igen, ha ennyit keres az exed, akkor ennyiből meg lehet oldani a gyerekek ellátását. Luxust persze nem, de azt eddig sem.
2021. dec. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
53%
Állapodjatok meg, hogy a gyerektarzáson kívűl a nagyobb kiadásokba száljon be.
2021. dec. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
37%

"Hidd el én fizetem.


A gyerek is fizesse?"


Nem. Fizesd te. Te választottál egy ilyen apát. Te szültél neki gyereket. Most meg neked kell felnőnöd ehhez.


Leírtad a pénzügyeket: Ennyiből röhögve ki lehet hozni mindent, de te még többet akarnál. Teljesen érthető, ha apuci többet nem foglalkozik veled, pedig összeillettetek láthatóan.

2021. dec. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
79%
Az ilyen sztorik miatt megy el egyre jobban a kedvem a gyerekszüléstől... sajnálom kérdező a történteket.
2021. dec. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
79%
A minimumot fogja fizetni nyilván az új nőnek sem kell egy csóró pasi.
2021. dec. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
45%
#16: Nyugi, nekünk férfiaknak is elmegy az ilyen sztorik után a kedvünk. Egyrészt, hogy ilyen gyökereket választ elég sok nő. Másrészt, hogy utána még az áldozatszerepet is felvennék.
2021. dec. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 A kérdező kommentje:

Hát hülye fasz voltam,szerintetek nem tudom????

Attól ne a gyerekek szenvedjék már meg.

De úgy látom itt csak a kötekedés megy tisztelet a kivételnek. A fizetésének sokkal nagyobb részét költötte eddig a gyerekekre. De akkor ezek szerint válás után normális,hogy csak a minimum,ő meg éli az életét. Én kérek elnézést!

2021. dec. 22. 21:15
 20/44 anonim ***** válasza:
63%

"Attól ne a gyerekek szenvedjék már meg."

Leírtuk: Amennyi pénzzel rendelkezel, az alapján mindent megkaphatnak a gyerekek. Hol itt a probléma? Ne bújj már mögéjük, mert ez nagyon undorító viselkedés.

Ha pedig eddig olyan sokat költött a gyerekekre, bizonyára most még félretett pénzed is van a dologhoz, ugye?

És nem, 300 nettóból 60 még mindig NEM a minimum!

2021. dec. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!