Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 350 ezer nettóból 2 gyerek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

350 ezer nettóból 2 gyerek után kb.mennyi gyerektartást állapíthat meg a bíróság?

Figyelt kérdés
2021. dec. 22. 20:28
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
34%
Téged csak az érdekel most , hogy kitólj vele. Majd a bíróság megítéli. Én 100-at ítélnék. Gyermekenként 50-et.
2021. dec. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
40%
Mi köze a megcsalásnak a gyerektatáshoz? A megcsalás nem jogi kategória. Nőlj fel és ne bosszút akarj állni! Meg csalt, nem szép, ez van. Te szereted, ő már nem szeret.Ezért nyílván tettél Te is, hogy kiszeressen.Pénzzel kompenzálja majd szerinted az érzelmeket? A gyerek érdekét nézd és ne anyagilag, hanem, hogy jó kapcsolata legyen az apjával. Amíg csak pénz akarod kicsikarni, addig csak aláásod a normális kapcsolatot az exxel.
2021. dec. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
100%
Már nincs az, hogy 20 meg 40% egy illetve két gyerekre! Hasonló a fizetésem mint a kérdezőé, de van lakáshitel is a nyakamon,amit figyelembe vettek, így 80-at fizetek a két gyerek után.
2021. dec. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 A kérdező kommentje:

Nem vagytok normalisak

Nem akarok vele kitolni. Már nem szeretem. A gyerekekkel legyen korrekt,ennyit szeretnék. Minden más spekulácio.

2021. dec. 23. 09:52
 35/44 A kérdező kommentje:

Bezzeg ha én lennék a férfi aki azt mondja félredugtam,elhagytam a családom de nem akarok 2 gyerekre csak 60 ezret fizetni,akkor megkapnám,hogy mekkora szemétláda vagyok.


Mindegy itt csak szidni lehessen vkit.

2021. dec. 23. 10:08
 36/44 anonim ***** válasza:
100%

35 Próbáld meg objektíven szemlélni a helyzetet.A válaszadók leírták neked, hogy NAGYJÁBÓL mire lehet számítani.Még mindig úgy áll a dolog, hogy nem is voltatok a bíróságon, nem állapított még meg semmit a bíró.Mi itt írhatunk neked akármit, úgy is annyit fog megítélni a bíró, amennyit jónak lát.Ezen kár előre vekengeni, nem mész ezzel semmire.

Legrosszabb esetben 60 ezerre számíthatsz a két gyerek után, ezt írtuk.Azt egyébként a bíró is figyelembe fogja venni, hogy te kapod a családtámogatásokat is, ugye az is a gyerekek pénze.


Nyilván ha adott egy pár, akik közös kasszán élnek, akkor tudnak biztosítani X életszínvonalat a gyerekeknek.Bármennyit is keresnek, az egyértelmű, hogy válás esetén mindenkinek csökkenni fog az életszínvonala, hiszen ketté osztódott a pénz, ráadásul így már 2 hàztartást kell belőle vezetni, nem 2 fizetésből 1-et.Sajnos be kell látnod azt, hogy soha nem fogtok már a korábbi színvonalon élni, függetlenül attól kinek a hibája a válás.A fizetésetek nem kiemelkedően jó, ebből véges dolgokat lehet finanszírozni.Ha együttélnétek sem mindig telne a gyerekeknek mindenre amit csak akarnak.

2021. dec. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 A kérdező kommentje:
Igazad van utolsó. Köszönöm
2021. dec. 23. 10:38
 38/44 anonim ***** válasza:
100%
37 Ja, és tudom, hogy ijesztő ez a helyzet, de próbálj kicsit megnyugodni.Még az is lehet ám, hogy az exed is összeszedi magát, és odateszi magát a gyerekekkel kapcsolatban.Még bármi lehet.
2021. dec. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 A kérdező kommentje:
Jó apa amúgy. Nagyon fájna ha rászarna a gyerekeire,de azt se gondoltam róla amit csinált.Teljesen el vagyok keseredve igazság szerint.
2021. dec. 23. 12:07
 40/44 anonim ***** válasza:
21%
Átérzem a helyzeted, mintha csak rólunk írtál volna. Nálunk pont ugyanez történt. Az apuka 300 ezer nettó után 90 ezret fizet két gyerek után, viszont ezen felül nemsokmindent... Gondolom fontosabb neki, hogy az új nő igényeit elégítse ki anyagilag... 🤷‍♀️😅
2021. dec. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!