Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Anya Vs Fia. Igazsagos?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anya Vs Fia. Igazsagos?

Figyelt kérdés
Anyám elköltözött itthonról....és azt akarja h ma este ott aludjak nMinden nap megyek hozzá de ott aludni nem szeretnék,de ő mindég azt akarná,mindég apám ellen beszél de nem sikerül....nem tudom h mit csináljak msot jövök tőle,és összevesztünk,h nem alszok ott,de én nem szeretnék,de ő ezt nem akarja megérteni,hogy nekem nem azaz otthonom,ám amúgy 17 múltam....pls segítsetek!
2010. szept. 8. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy engedje meg, hogy eldöntsd saját magad, hogy hol szeretnél aludni. 17 évesen már bőven lehet saját akaratod. Kérd meg, hogy tartsa tiszteletben a döntésedet.
2010. szept. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hiányzol anyukádnak, elvégre a gyereke vagy. Valami oka nyilván volt, hogy elköltözött otthonról, és szemmel láthatóan nem az, hogy téged nem szeret, mert hozzád ragaszkodik. Nem írod, hogy a válás megvolt már, vagy még most küzdenek mindketten érted? A korodnál fogva már döntéshelyzetben vagy, de ne felejtsd el, hogy bármi is legyen köztük, téged valószínűleg mindketten nagyon szeretnek. Ne a harag és a bosszúállás motiváljon!
2010. szept. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mondd meg anyukádnak,hogy nem akarsz ott aludni,ne legyen önző. Azt is mond dmeg,hogy ne hangoljon az apukád ellen. Nem vagy már kicsi gyerek,hogy ne tudnál egyedül is dönteni! Talán anyagi okoból akarja,hogy vele légy,ne az apukáddal?
2010. szept. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen beszélned kell vele még egyszer, és elmondani, MIÉRT nem akarsz ott aludni (gondolom, ez sok dologból tevődik össze, főleg abból, hogy nem tetszik neked, hogy az együtt töltött idő alatt csak pocskondiázni tudja apádat... mondd meg neki, hogy ez téged szörnyen zavar, és nem akarod egész végig ezt hallgatni...). Nem kényszeríthet arra, hogy aludj ott, és ez nem tesz téged hálátlanná vagy rossz gyerekké sztem. Szval én a te oldaladon állok.
2010. szept. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!